Вівторок, 31 березня 2020
Корисна інформація

Святкові ціни до Великодня у магазині "Техномережа F5" Рекламний матеріал

Святкові ціни до Великодня у магазині "Техномережа F5"З 15 по 30 квітня у нещодавно відкритому у Світловодську представництві мережі магазинів "Техномережа F5" проходить святкова акція. Усі покупці мають нагоду придбати сертифіковані товари за святковими цінами до Великодня.
"Техномережа F5" була заснована у 2011 році і на сьогодні об’єднує більше 600 магазинів по всій країні. В магазинах мережі представлено широкий асортимент товарів провідних світових виробників (Samsung, HTC, Fly, Lenovo, Asus, Casio, Transcend та багато інших).


Тільки у "Техномережі F5" доступна "віртуальна вітрина", за допомогою якої невеликий магазин перетворюється в супермаркет електроніки і побутової техніки! Зручна навігація по каталогу забезпечить швидкий доступ до кожному товару, представленого на віртуальній вітрині. А продумана система фільтрів допоможе підібрати клієнтам товар за заданими характеристиками. На протязі декількох днів замовлений товар можна отримати прямо в магазині. А ціни на "віртуальній вітрині" приємно здивують покупця.

Святкові ціни до Великодня у магазині "Техномережа F5"

Святкові ціни до Великодня у магазині "Техномережа F5"Святкові ціни до Великодня у магазині "Техномережа F5"
Натисніть на зображення, щоб збільшити

"Техномережа F5" — великий вибір, доступні ціни, весь товар сертифікований!

Завітайте до магазину Техномережа F5" у Світловодську та переконайтеся у цьому самі!

Адреса магазину: вул. Леніна, 41
Контактний телефон: 3-36-68.Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
Booking.com

Top