Вівторок, 11 серпня 2020
Культура

"Різдвяні мотиви" прикрасили краєзнавчий музей Новина з фото

"Різдвяні мотиви" прикрасили краєзнавчий музейДо новорічних та різдвяних свят працівники міського краєзнавчого музею підготували виставку-вернісаж "Різдвяні мотиви".
Експозиція містить роботи багатьох світловодських майстрів, які працюють у різних жанрах і стилях. Тут представлені класична та стрічкова вишивка, живописні роботи, квілінг, бісероплетіння, плікація і навіть солодкі витвори з цукерок, всього налічується близько 50 експонатів.


— Назва вернісажу відображає головну тематику представлених робіт, переважна більшість яких повязана з Різдвом та Новим Роком, — говорить Тетяна Ткачук, працівник краєзнавчого музею, — крім того ми хотіли познайомити відвідувачів з останніми роботами місцевих авторів.

На виставці можна побачити різноманітні вишиті зимові пейзажі та янголів, яскраві квіти, новорічні оригінальні композиції та прикраси з бісеру тощо. Цього разу на широкий загал свої роботи представили не тільки досвідчені майстри, такі як Раїса Різноока, Галина Чемадура, Наталія Дзюник, Таміла Коваленко, Людмила Попруженко, Лариса Васильєва, а й молоді автори: Ольга Васильєва, Марія Людвик, Анна Пустовойтенко, Тетяна Гурська. Поруч з ними творчі роботи й зовсім юних умільців — вихованців Центру військово-патріотичного виховання.

"Різдвяні мотиви" прикрасили краєзнавчий музейПрезентація виставки, що відбулась 14 грудня, перетворилась на теплу зустріч близьких за світоглядом людей. Художники, вишивальниці, майстри декоративно-прикладного мистецтва мали нагоду ближче познайомитись, поспілкуватись, розповісти про свою творчість, техніку виконання робіт, джерела натхнення. В свою чергу Тетяна Леонідівна подякувала всім умільцям за плідну співпрацю, адже завдяки своєму таланту — бачити і створювати прекрасне, вони дарують людям гарний настрій та позитивні емоції.

Виставка діятиме до кінця січня, тож працівники краєзнавчого музею запрошують всіх бажаючих поринути у чарівний світ мистецтва та зарядитись новорічним настроєм.

"Різдвяні мотиви" прикрасили краєзнавчий музей

Тетяна Шаповалова
Фото Ігоря КотляроваДля того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top