Четвер, 28 травня 2020
Події

У Новорічну ніч рятівники відверто нудьгували у пункті обігріву

У Новорічну ніч рятівники відверто нудьгували у пункті обігрівуВід 15 грудня у світловодському Парку культури і відпочинку запрацював Мобільний пункт обігріву — брезентовий намет із дерев’яною долівкою, обладнаний під такий собі прихисток від морозу та вітру для безхатченків.
У наметі, завдяки старанням міської влади, завжди до їхніх послуг гарячий чай в одноразових стаканчиках, сало та хліб. А цілодобову варту у наметі несуть рятівники міськрайвідділу МНС.


Щодня, зазначають останні, до них навідуються погрітися та попоїсти від трьох до десяти бездомних. І не обов’язково бездомних — погрітися (а дров’яна пічечка прогріває приміщення на 20 і більше градусів тепла) може зайти будь-хто з відчуттям перемерзання…

А от у Новорічну ніч рятівники гріли самі себе. Після 12-ї ночі, кажуть вони, до них забрів лиш один волоцюга — з’їв шматок сала, запив чайком та й пішов собі далі. Напевне — туди, де вирували хмільні бенкети… І на обідню пору 1 січня — час, коли ми завітали до Пункту — всередині нас зустріли лиш стерильна чистота та гостинні рятівники. А от страждуючих цієї години не спостерігалось. Напевне, відсипаються після свята, припустили рятівники.

У Новорічну ніч рятівники відверто нудьгували у пункті обігріву
1 січня. За безалкогольним столом — ні душі

У Новорічну ніч рятівники відверто нудьгували у пункті обігріву
Та й чайком гаряченьким душу не звеселиш

Віталій Асауленко
Фото автораДля того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:

    Група: Гості
    Реєстрація: -- | 0 комментарів | 0 публікацій
Рятівники Державної служби України з надзвичайних ситуацій замість МНС. Підстава - Указ Президента України.
  • Нравится
  • 0


Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top