Четвер, 21 січня 2021
Події

Ми маємо можливість змінити Світ!

Ми маємо можливість змінити Світ!Учасники Міжнародного клубу любителів Нектару 21 грудня 2012 року провели своє чергове засідання. Нагадаю, що це відкрита група, створена насамперед у соціальних мережах, яка об’єднує читачів книги Володимира та Валерії Дубковських "Нектар для душі", котрі поділяють ідеї, викладені у цій книзі.
Дату зібрання обрали не випадково. Саме 21 грудня з острахом очікувало чимало людей, яких умовно можна поділити на дві категорії. Перші готувалися до "історичного" дня, закуповуючи сіль, сірники, макарони, борошно тощо. Другі просто раділи нагоді "насолити" боягузам з найближчого оточення і добре випити та закусити!


Ті, хто прийшов на клубну зустріч у філію №2 міської бібліотеки (вул. Бойка, 2а), належать до третьої категорії громадян, які шукають і знаходять відповіді на питання: хто я, для чого я тут, у чому сенс мого життя? І допомагає їм у цьому книга, яка стала бестселером 2012 року "Нектар для душі". Її сміливо можна назвати підручником зі світосприйняття. Вона дає потужну мотивацію до дій. Час сумнівів і нерішучості давно пройшов. Настав час діяти, вважають автори!

Що ж треба робити на цьому історичному етапі? Автори книги закликають нас творити суспільну гармонію. І механізм цього суспільно-корисного руху дуже простий: крок перший — інтенсивний розвиток власної особистості через опанування новими знаннями; крок другий і останній — розповсюдження отриманої інформації серед свого оточення. Боротися із закоренілими скептиками не треба! Станьте джерелом інформації для тих людей, яким це потрібно!

Приходьте на наступну Клубну зустріч 18 січня 2013 року. Повірте у те, що звичайна "маленька" людина, яку влада ніколи ні про що не питала, має можливість сьогодні змінити Світ!

Ми маємо можливість змінити Світ!

Ми маємо можливість змінити Світ!

Ми маємо можливість змінити Світ!

Тетяна Дроздова
Фото Катерини МартиненкоДля того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top