Субота, 04 квітня 2020
Спорт Свято

Вшановуючи причетних до фізкультури й спорту

На перших рядах — ветерани спортуНа перших рядах — ветерани спортуЯскравими і зворушливими виявились урочистості у світловодському Палаці культури 7 вересня, які були присвячені Дню фізичної культури і спорту.
Першим на відповідно до події стилізовану сцену заступив провідний спеціаліст управління молоді та спорту Василь Мороз. Передовсім він привітав громаду зі святом та розповів про основні здобутки світловодських спортсменів у поточному році.


Не оминув він подякувати за перемоги й рекорди минулих років, які примножували спортивну велич Світловодська, ветеранів спорту на почесних перших рядах концертної зали. Окрему подяку Мороз виголосив на адресу представників міської влади та керівників світловодських підприємств за моральну, а головне — за матеріальну підтримку спортивних команд міста і окремих спортсменів.

Та найбільшої похвали удостоївся присутній у залі народний депутат України Олександр Єдін — йому навіть був присвячений один із відеороликів, які демонстрували вперемішку з виступами інших промовців та концертними номерами. На що дещо зніяковілий від таких почестей, "найкращий друг спортсменів і фізкультурників" нардеп Єдін коректно зауважив зі сцени, що таке безмежне пошанування може бути сприйняте, як передвиборча агітація — чого йому дуже би цього не хотілося. Тим більше, зазначив він, що це не він особисто спонсорує міських спортсменів — цим займається Благодійний фонд "Рідний край", який за його сприяння долучився до цієї шляхетної справи. Після цієї ремарки нардеп наголосив, що Світловодськ, з його вигідним географічним розташуванням, вже "дозрів" до проведення на своїх теренах представницьких всеукраїнських, (а то й — міжнародних) турнірів. В цьому контексті у нього вже досягнуто відповідної домовленості з президентом Федерації вітрильного спорту України Василем Ґурєєвим щодо проведення у наступному році ряду регат міжнародного рівня в акваторії Кременчуцького водосховища. А це, наголосив Єдін, — додаткові інвестиції у розвиток міської інфраструктури, надходження від туризму і тому подібне. На завершення своєї промови він виконав почесну місію — вручив посвідчення Майстра спорту молодому боксерові, підопічному Мороза Каренові Паґосяну…

Вшановуючи причетних до фізкультури й спорту
Єдін вітає Паґосяна

Не менш зворушливим були на цьому вечорі пошанування і спортсменів-інвалідів реабілітаційного Центру "Добрада", які прославляють Світловодськ на представницьких змаганнях з параолімпійських видів спорту, і сивочолих ветеранів спорту. А після відео-сюжету з поіменним переліком спортсменів-земляків, що відійшли у Вічність, присутні вшанували їхню память хвилиною мовчання.

Також, чи не вперше за всю історію проведення подібних заходів, міське начальство, окрім членів, так би мовити, офіційних спортивних закладів, добрим словом згадало і грамотами вшанувало організації неофіційні, що були покликані до життя практично на чистому ентузіазмі…

А на завершення цього урочистого дійства, вже згадуваний Мороз — боксер та популяризатор спорту у Світловодську — несподівано для багатьох розкрив ще одну грань свого таланту, заспівавши ліричну пісню.

Вшановуючи причетних до фізкультури й спорту
Мороз із ліричною піснею

Віталій Асауленко
Фото автораДля того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:

 • profi Користувач offline

 • 12 вересня 2012 22:30
  Група: Користувачі
  Реєстрація: 20.09.2010 | 93 комментарів | 0 публікацій
В отличии от Михаила Васильевича Шаповала, недавно провалившего праздник для предпринимателелей, Василию мероприятие удалось в полной мере.Особенно хорош был концерт. Да и представительством этот праздник был на порядок солиднее. Виталий Асауленко "не заметил" ещё двух кандидатов в Народные депутаты Украины Александра Прилуцкого и Александра Беляя, которые тоже выходили на сцену и говорили пламенные речи. Прилуцкий даже сорвал аплодисменты и от тех, кто хотел его "захлопать", и от тех к кому он искренне обращался с тёплыми словами.
 • Нравится
 • 0
 • Zлодей

 • 13 вересня 2012 09:16
  Група: Гості
  Реєстрація: -- | 0 комментарів | 0 публікацій
Цитата: profi
Виталий Асауленко "не заметил" ещё двух кандидатов в Народные депутаты Украины Александра Прилуцкого и Александра Беляя
Ну не будет же он в одной статье пиарить и Едина, и его конкурентов. Про Беляя отдельная заметка есть.
 • Нравится
 • 0
 • profi Користувач offline

 • 13 вересня 2012 12:07
  Група: Користувачі
  Реєстрація: 20.09.2010 | 93 комментарів | 0 публікацій
Цитата: Zлодей
Ну не будет же он в одной статье пиарить и Едина, и его конкурентов. Про Беляя отдельная заметка есть.

Так надо же тогда признаться, что немного заработал у Едина и принести на сайт рекламу...
 • Нравится
 • 0


Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top