Понеділок, 08 серпня 2022
Освіта

З нагоди Дня знань учні першої школи отримали сучасний комп’ютерний клас

З нагоди Дня знань учні першої школи отримали сучасний комп’ютерний клас1 вересня на подвір’ї ЗОШ №1 панувала святкова урочиста атмосфера, велика шкільна родина: учні, батьки, педагогічний колектив знову зібралась разом, аби в дружньому колі відсвяткувати День знань — свято, яке по праву можна вважати всенародним.
В цьому році шкільний поріг загальноосвітньої школи №1 переступили 24 першокласники, тож всі учасники урочистої лінійки оплесками зустрічали новачків, до них була прикута особлива увага: за традицією першачків "помазали" кашею і в такий спосіб прийняли до шкільного гурту.


З вітальним словом до школярів, батьків та колег звернулась директор школи Любов Дехтяренко. Очільник закладу привітала всіх з початком радісної праці — навчання і руху вперед:
"Сьогодні у нас подвійне свято, адже школі виповнюється 55 років. За цей час педагогічний колектив доклав чимало зусиль, аби виплекати чудову школу, яка з гордістю носить назву школи "Любові і добра", втім нашим головним надбанням залишаються діти, тож нехай їх дорога по країні знань буде радісною і плідною".

До привітань приєднались почесні гості: начальник відділу капітального будівництва компанії "Гермес-Трейдінґ" Володимир Хиля, депутат міської ради Михайло Литвиненко, головний спеціаліст управління освіти Сергій Добролевський.

Звісно, яке ж свято обходиться без подарунків. Для покращення умов та якості навчання, в рамках програми розвитку Кіровоградщини "Центральний регіон-2015" від групи компаній "УкрАгроКом" та "Гермес-Трейдінґ", а також депутата міської ради, директора Заводу залізобетонних виробів Миколи Литвиненка школа отримала комп’ютерний клас, який, до речі, встигли змонтувати напередодні свята, тож опановувати сучасну комп’ютерну техніку школярі зможуть вже з перших днів навчання.

За вагомий внесок у покращення матеріально-технічної бази шкільних закладів та меценатство директора Компанії "Гермес-Трейдінґ" Юрія Скічка відзначили Подякою виконавчого комітету. А ще з нагоди свята Першого дзвінка від міської організації "Партії регіонів" всім учням презентували шкільне приладдя: зошити, лінійки, олівці. До речі, з такими подарунками представники вищезгаданої партійної сили цього дня завітали в усі загально-навчальні заклади Світловодська.

Без сумніву, День знань запам’ятається школярам безліччю яскравих моментів — щирими побажаннями, гарними традиціями, веселими піснями та подарунками і, звісно, кульмінаційним моментом, коли пролунав перший дзвінок і покликав учнів до нових знань та звершень.

Тетяна Шаповалова
Фото Ігоря Котлярова
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Партнери:


Top