Середа, 08 квітня 2020
Культура

Долучитися до акції з поповнення книжкового фонду бібліотеки може кожен світловодець

Освічені та ерудовані громадяни є основним багатством та перспективою нашої держави. Це розуміє і депутат Світловодської міської ради Олександр Сич, який підтримав акцію "Подаруй бібліотеці книгу", що наразі проходить в Центральній міській бібліотеці.
З доброї руки місцевого мецената близько двохсот книг поповнили фонди бібліотеки, серед яких класика, детективи, шкільна програмна література тощо. Бібліотекарі кажуть: попри масову комп’ютеризацію суспільства, бажаючих прочитати саме друковану книгу сьогодні не бракує. Уподобання у читачів теж різні.


Імпонує подарунок і самим читачам. Вдвічі приємно, що серед них діти. Обіцяють частіше відвідувати бібліотеку. Для цього вже мають стимул. Юний відвідувач бібліотеки, розглядаючи нове поповнення та побачивши "Пурпурові вітрила" Олександра Гріна, згадав: саме цю книгу за програмою він має прочитати влітку і відразу ж її відклав.

Насправді ці книги слід розцінювати не як подарунок бібліотеці, а насамперед як подарунок мешканцям міста.

Долучитися до шляхетної справи та поповнити фонди бібліотек новими книгами працівники бібліотеки запрошують і інших небайдужих громадян.

Тетяна Головачова,
провідний бібліограф ЦМБДля того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top