Милує око вишивання
Цими днями директор міського краєзнавчого музею Віктор Сергєєв в урочистій обстановці — пару пісень заспівав скорочений склад народного самодіяльного ансамблю "Сударушка", та за присутності представниці управління культури — репрезентував вернісаж вишиваних робіт майстрині з Подорожнього Галини Чемадури, присвячений черговій річниці Української Незалежності.
Сама ж пані Галина, дякуючи за додаткову можливість нести прекрасне у маси, розповіла про витоки своєї творчості і про джерела, з яких вона черпає натхнення до неї…
^ Реклама ^Сама ж пані Галина, дякуючи за додаткову можливість нести прекрасне у маси, розповіла про витоки своєї творчості і про джерела, з яких вона черпає натхнення до неї…
Батько її добре малював, а мати, також, мала хист до вишивання. Напевне оце генетичне поєднання і стало причиною потягу пані Галини до художньої вишивки. А джерелом, що надихає її займатися цією доволі копіткою справою, за словами майстрині, є рідні краєвиди, віра у Бога та український народ… І дійсно, доробки пані Галини — чи на релігійні, чи на світські мотиви, чи українські вишивані сорочки — наче випромінюють тепло і затишок рідної оселі. Бо ж не випадково свою виставку вишивальниця так і назвала: "Квітуй, рідна земле моя неповторна, з палітри твоєї мої кольори".
"Сударушка" дарує пісню
Галина Чемадура
У колі друзів
Вишивання Галини Чемадури
"Сударушка" дарує пісню
Галина Чемадура
У колі друзів
Вишивання Галини Чемадури