Понеділок, 06 квітня 2020
Освіта

Допоможемо зібратися дітям до школи

Допоможемо зібратися дітям до школиВ серпні місяці по місту Світловодську та Світловодському району оголошено акцію "Школярик. Допоможімо дітям зібратися до школи!".
Незабаром 1 вересня — свято Першого дзвоника. Але не для всіх дітей цей день буде святом. Через матеріальні проблеми багатодітні та малозабезпечені родини не мають можливості повноцінно підготувати дитину до школи: комусь не вистачає коштів на новенький шкільний рюкзак, спортивну форму, а хтось навіть не має можливості придбати в достатній кількості зошити, олівці.


Світловодська міськрайонна організація Товариства Червоного Хреста України закликає мешканців міста та району, підприємства, організації приєднатись до проведення акції. Ми будемо раді будь-якому прояву благодійності.

Допомога приймається в офісі Товариства Червоного Хреста за адресою вул. Леніна, 14, кім.23 (втівторок та четвер з 9:00 до 13:00), або телефонуйте 066 758 85 35 (ми підійдемо самі).

Вся інформація про перебіг акції буде розміщена на сайті Товариства Червоного Хреста.

Тетяна Буравцева
Голова Світловодської міськрайонної організації Товариства Червоного Хреста України

Фото: westua.netДля того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:

  Група: Гості
  Реєстрація: -- | 0 комментарів | 0 публікацій
Мабуть товариство червоного хреста забуло, що зараз вибори і партійні клерки з "радістю" роздають "чесно зароблені" гроші, щоб отримати наші життя!
 • Нравится
 • 0
  Група: Гості
  Реєстрація: -- | 0 комментарів | 0 публікацій
Simachechi,
Ми все-таки провели цю акцію і роздали шкільну форму, взуття та шкільне приладдя більш ніж 30 дітям. І все, що ми роздали, було зібрано лише працівниками Червоного Хреста. Жоден "партійний клерк" не зголосився надати нам допомогу у проведенні цього заходу, з пересічних мешканців Світловодська лише одна жіночка відгукнулась на поклик про допомогу. Хвала Богу, що в Світловодську ще залишились підприємці, які винайшли можливість надати дітям одяг та взуття, але ці люди не мають до майбутніх виборів жодного відношення, вони навіть просили не розголошувати їх імена. Так до чого тут вибори і "Ваше життя", коли у Вас самих немає почуття милосердя і благодійності?
 • Нравится
 • 0


Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top