Четвер, 06 серпня 2020
Влада

Яременко взявся за "Світанок"

Яременко взявся за "Світанок"І хоча ринку "Світанок", як такого, офіційно не існує, а є дільниця по обслуговуванню торгівлі при КП "Комбінат комунальних послуг" (ККП), порядку там бути. І баста!
Строгий але справедливий перший заступник міського голови Сергій Яременко на нараді минулої середи недвозначно заявив: стихійної торгівлі у місті не буде. Ці слова почули присутні на означеній нараді начальники усіх служб, що мають пряме чи опосередковане відношення до торгівлі на так званому ринку "Світанок" та до якості харчів, що там реалізуються, а також і представники "світанкового" підприємництва…


Відкриваючи засідання, віце-мер наголосив, що торгівлі "з колін" пора покласти край і призвести її до єдиних цивілізованих правил. Відтак, наказав він директорові ККП Олександрові Плахотному, окрім ринку "Світанок", треба ці самі цивілізовані правила встановити ще й на Ревівці і на вулиці Дружби. А для оптової торгівлі рослинною продукцією визначається місце на майдані біля "Колгоспного" ринку. Вся інша вулична торгівля оголошується поза законом.

Після чого зібрання зосередилось виключно на "Світанку". Тут, заявив Яременко, з яким задоволеними кивками погодились представники цього ринку, після того, як було зліквідовано стихійну торгівлю на тротуарі по Лєніна, 106, відмічаються зміни на краще як у роботі самого ринку (зросла відвідуваність), так і в зростанні майже удвічі надходжень від ринкових зборів. На жаль, зазначив головуючий, "Світанок" поки що буде залишатися під "юрисдикцією" ККП — зміна його статусу потребує безліч узгоджень і колосальних затрат. І головна перепона тут, за словами віце-мера, у газовій трубі середнього тиску, що пролягла акурат попід тамтешніми торговельними рядами. Щодо останніх… Їх, продовжив Яременко, треба розташувати таким чином, щоби перші ряди не "відтіняли" інші, тобто, треба створити привабливість ринку аж до самих задвірок…

В.Білан показує, де і що буде на "Світанку"В.Білан показує, де і що буде на "Світанку"Як це буде відбуватися, на плані-схемі пояснив начальник по обслуговуванню торгівлі ККП (по-народному, директор "Світанку") Володимир Білан. Коротше кажучи, план реконструкції "світанкових" площ був оцінений присутніми здебільшого позитивно, адже у ньому передбачається відкриття мийного відділення, розширення санітарної лабораторії, установлення навісів над м’ясними рядами та багато інших нововведень...

Цей план, підсумував Яременко, треба вивісити безпосередньо на "Світанку" аби кожен його працівник міг особисто з ним ознайомитись і внести власні пропозиції. Але, додав заступник міського голови з комунальних питань Олександр Сич, цей документ потрібно ще узгодити з РайСЕС, пожежниками, комунальниками тощо.

Окрім цього представниця торговельної плеяди Ірина Полянська порушила питання щодо кабальних, за її словами, тарифів на електроенергію, які сплачують "світанковці" своїй же громадській організації "Надія", яка, у свою чергу, має відповідний договір на це з Обленерго. Це надто здивувало головуючого. Мало того, сказав Яременко, що струм ця "Надія" продає своїм же побратимам майже удвічі дорожче (1,5 грн./Квт.) встановлених розцінок, так ще й займається діяльністю (торгівля електрострумом), на яку потрібна ліцензія. А така ліцензія у Світловодську, окрім Обленерго, є лиш у СП ТОВ "Світловодськпобут". Тут, сказав віце-мер, є над чим замислитись. Тому вирішили зібратись за два тижні знов, залучивши до обговорення даного питання ще й енергетиків разом з "Надією".

Яременко взявся за "Світанок"
Натисніть на фото щоб збільшити

Ян ДРОБОВИК
Фото автораДля того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:

  Група: Гості
  Реєстрація: -- | 0 комментарів | 0 публікацій
"Тут, заявив Яременко, з яким задоволеними кивками погодились представники цього ринку" - интерестно кто был на заседании от предпринимателей одна исполкомовская "марионетка" Ирина П.(нету фото) сама или с "подружкой" и кто уполномачивал их на это.
 • Нравится
 • 0
 • Внутрений голос

 • 3 липня 2012 20:01
  Група: Гості
  Реєстрація: -- | 0 комментарів | 0 публікацій
А така ліцензія у Світловодську, окрім Обленерго, є лиш у СП ТОВ "Світловодськпобут". Тут, сказав віце-мер, є над чим замислитись.
Так є над чим замислитись: як зробити, щоб електроенергію продавав на ринку світловодськпобут wink
 • Нравится
 • 0
 • lisica Користувач offline

 • 4 липня 2012 00:59
  Група: Користувачі
  Реєстрація: 17.10.2010 | 80 комментарів | 0 публікацій
Цитата: Внутрений голос
як зробити, щоб електроенергію продавав на ринку світловодськпобут


А было бы не плохо и намного дешевле!
 • Нравится
 • 0


Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top