Четвер, 28 травня 2020
Свято

Найрідніша в світі людина — мама

Найрідніша в світі людина — мама13-го травня в 2012 році відзначається одне з головних родинних свят — День матері.
Його традиційно святкують в багатьох країнах. І така велика популярності цього свята цілком зрозуміла, оскільки споконвіку мама була найдорожчою та найріднішою людиною для кожного. Мами присвячують життя своїм дітям, жертвуючи всім заради їх щастя.


Кожен з нас з дитинства і до своїх останніх днів несе в своїй душі єдиний і неповторний образ — образ своєї мами, яка все зрозуміє, простить, завжди пожаліє і буде самовіддано любити незважаючи ні на що.

Найрідніша в світі людина — мамаДо цього свята Світловодським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді була проведена міська акція "Щастя материнства" в пологовому відділенні Світловодської ЦРЛ для мам з новонародженими дітками. Спеціалісти центру привітали молодих мам зі святом, побажали щасливого материнства, здоров’я малюкам та ще раз звернули увагу на те, що щасливі діти ростуть в дружній родині й під опікою щасливої матері. Від імені благодійників мамам були вручені подарунки у вигляді наборів для немовлят.

З нагоди цього прекрасного свята, від усієї душі вітаємо наших дорогих мам. Хай світлом і добром відгукуються в душах дітей ваші нескінченні турботи, терпіння, любов і відданість. Хай у Вашій оселі буде завжди щастя, здоров'я та затишок.

Світлана Філіпчук
Директор центру
Фото автораДля того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top