Понеділок, 08 вересня 2025



^ Реклама ^
Кримінал

Керівника Світловодського міськводоканалу покарають за безпідставну невиплату зарплати

Керівника Світловодського міськводоканалу покарають за безпідставну невиплату зарплатиПрокуратура області розглянула матеріали перевірки в порядку правозахисної діяльності щодо додержання вимог законодавства України про оплату праці в діяльності комунального підприємства "Світловодський міський водоканал".
Встановлено, що в період з серпня 2011 року по березень 2012 року директор даного КП, який є депутатом Світловодської міської ради, при наявній можливості, безпідставно не проводив виплату заробітної плати 96 працівникам, а наявні в підприємства кошти використав на інші цілі. Це призвело до виникнення заборгованості в сумі 923 тис. грн.

^ Реклама ^

На підставі матеріалів перевірки прокурор області порушив кримінальну справу стосовно директора КП "Світловодський міський водоканал" за ознаками злочину, передбаченого ч.1 ст. 175 Кримінального кодексу України.

Організацію провадження досудового слідства у даній справі доручено Світловодському міжрайонному прокурору.

Новини Кіровоградщини
Фото: ankontr.if.ua
  • Нравится
  • 5




^ Реклама ^

Партнери:


Top