Середа, 30 вересня 2020
Події

У нинішньому році у містах обласного значення мають з’явитися притулки для бездомних тварин

У нинішньому році у містах обласного значення мають з’явитися притулки для бездомних тварин23 березня під керівництвом заступника голови ОДА Сергія Яременка відбулася нарада, присвячена вирішенню проблеми безпритульних тварин.
Учасниками наради було розглянуто проект обласної програми по догляду за безпритульними тваринами, до якої, за словами начальника головного управління житлово-комунального господарства ОДА Ольги Довжук, включено комплекс заходів, спрямованих на цивілізоване вирішення питання бездоглядних тварин, зокрема, створення в області спеціальних притулків, здійснення заходів обліку та ідентифікації тварин, проведення роз’яснювальної роботи серед населення з метою виховання гуманного ставлення до безпритульних тварин. Як зазначила Ольга Довжук, у Програмі також розглянуте питання щодо визначення у населених пунктах спеціальних місць для вигулу домашніх тварин.


Як зазначив заступник голови ОДА Сергій Яременко, проблема безпритульних тварин є досить актуальною та потребує невідкладного вирішення, але кроки, які спрямовуватимуть органи місцевого самоврядування у цьому напрямку, мають бути цивілізованими та виваженими.

За інформацією санітарної служби у минулому році в області було зафіксовано 560 випадків нападів безпритульних тварин на людей. У 76 випадках тварини виявилися хворими на сказ.

Сергій Яременко відзначив, що така ситуація у значній мірі викликана, тим, що в області не створено системи притулків для бездоглядних тварин.
— Тому, першим практичним кроком у напрямку цивілізованого та гуманного вирішення цієї проблеми мало б стати створення вже у нинішньому році подібних притулків у всіх містах обласного значення, — зазначив заступник голови ОДА.

За результатами обговорення було прийняте рішення зобов’язати керівників відповідних структурних підрозділів ОДА, керівників територій у 10-денний строк надати головному управлінню житлово-комунального господарства ОДА доопрацьовані пропозиції, в тому числі щодо окремих заходів та джерел фінансування. Після доопрацювання Проект програми буде розглянутий депутатами обласної ради.

Офіційний веб-сайт Кіровоградської обласної державної адмiнiстрацiїДля того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top