Четвер, 28 травня 2020
Освіта

"Хто попереджений, той озброєний"

Учні 11-Б класуУчні 11-Б класу1 грудня в загальноосвітній школі 1-3 ступенів №10 була проведена акція "Зупинимо СНІД!". Учні одинадцятих класів за ініціативою Шкільної мерії одягли червоні стрічки як символ небайдужості до жертв СНІДу.
Старшокласники проводили опитування учнів, вчителів з‘ясовуючи їхнє ставлення до проблеми СНІДу. Учні початкових класів відобразили своє розуміння загрози ВІЛ — інфекції на малюнках.


Всі мали змогу ознайомитись з виставкою плакатів, на я яких юні художники в образах і кольорах застерігали всіх від необачної поведінки та закликали до здорового способу життя.

Представники комісії "Здоров’я" 11-Б класу розповсюдили серед школярів оформлені ними випуски шкільного видання "Вітамінчик". Учні початкових класів отримали буклет, розроблений вчителем початкових класів Світланою Найденко.

В цей день також пройшло заняття факультативу з реалізації превентивного проекту "Школа проти СНІДу". Таким чином, учнівська молодь отримала корисну інформацію і долучилась до виконання загальнодержавної програми профілактики ВІЛ/СНІДу. Ми віримо: "Хто попереджений, той озброєний"!

"Хто попереджений, той озброєний"

"Хто попереджений, той озброєний"
Веремієнко Ольга, учениця 11-Б класу

Тамара Віннікова,
Заступник директора ЗОШ 1-3 ступенів №10 з виховної роботи.Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:

    Група: Користувачі
    Реєстрація: 23.08.2010 | 1 комментар | 0 публікацій
Ми просто молодці)
  • Нравится
  • 0


Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top