Середа, 05 серпня 2020
Культура

День іменинника

Фото: ikravets.comФото: ikravets.comЯке чудове свято день народження! Свято подарунків і ласощів, дзвінкого сміху і пустощів.
Дружня і весела родина гуртківців ЦВПВ вирішила зробити свято для друзів, які святкують день народження восени. Тому 5 жовтня в ЦВПВ пройшов День іменника.


Вихованці гуртків "Маска", "Пошук" і "Початкове моделювання військової техніки" радо вітали усіх іменинників подарунками.

Згодом діти розділились на дві команди: "Ангели" і "Живчики" і грали у цікаві ігри. Спочатку малювали святкові листівки з найщирішими побажаннями здоров’я і успіхів у навчанні, згодом розпутували учасників власної команди у конкурсі "Лабіринт", робили постановку казки "Курочка ряба" у пригодницькому, комедійному і музичному стилях. Конкурс "Зв’яжи одяг" дав можливість учасникам команд проявити неординарність вирішення поставлених задач, а конкурс "Цирк" дозволив їм не тільки показати власну ерудицію, а й сміливість , швидкість, спритність. Смішним і цікавим був конкурс "Ха-ха-ха", у якому кожен учасник команди повинен був сказати правильну кількість слова "Ха-ха", той хто помилився не просто вибував, а повинен був розсмішити інших. В результаті дзвінкий дитячий сміх лунав дуже довго.

Головним моментом свята був "Брейн-ринг", проведення якого є обов’язковим атрибутом всіх свят Центру військово-патріотичного виховання. Діти відповідали на запитання, які стосувалися казок, мультфільмів, кінофільмів, відгадували загадки.

У конкурсних змаганнях перемогла дружба, а діти, гарно провівши час, щасливі поверталися додому.

Журналісти краєзнавчо-етнографічного гуртка "Пошук" ЦВПВДля того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top