Субота, 15 червня 2024

^ Реклама ^
Культура

Тут народжуються таланти

Тут народжуються талантиФабрикою талантів можна без перебільшення назвати нашу музичну школу. Як правило, її учні вже багато років підряд стають лауреатами обласних та Всеукраїнських конкурсів виконавської майстерності.
Дякуючи газеті, читачі "Світловодська вечірнього" мали змогу познайомитися з роботою та досягненнями учнів та викладачів школи. Але не заспокоїлися в цьому році на досягнутому переможці "Паростка", уявіть собі радість і гордість юних музикантів, коли поважне жюрі Всеукраїнського конкурсу хорового співу "Золотий Орфей" на чолі з лауреатом національних та Міжнародних конкурсів, членом спілки композиторів України, доцентом Національної музичної академії ім. П.І.Чайковського І. Алексійчук присудило "срібло" нашому хору молодших класів — 34 учні (керівник О.Петраківська; концертмейстер Л. Павленко).
^ Реклама ^

А два фортепіанні дуети в травні на II Міжнародному конкурсі класичної музики "Золота ліра" здобули І місце (Алла Сесько — Яна Давидова; викладач І. Глінкіна) та II місце (Раїса Баскоєва — Павло Поляков; викладач А. Приходько, О. Порошина).

До речі, це наші випускники, які готуються продовжити музичну освіту у вищих навчальних закладах.

Нехай оцінки досвідчених музикантів, членів жюрі, будуть позитивним стимулом, спрямовуючи зусилля кожного з нас до нових пошуків.

"СВ",
Богдан ДРОЗДОВ (фото).

Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.


Партнери:


Top