П’ятниця, 25 вересня 2020
Влада

На засіданні виконавчого комітету

На засіданні виконавчого комітетуНа засіданні виконавчого комітету, що відбулося 2 березня, було розглянуто близько 20 питань. Більш детально — про основні.
Автозаправній станції — "так"
Члени виконкому погодилися, аби товариство з обмеженою відповідальністю "Політрейд" експлуатувало об'єкт підвищеної небезпеки — автозаправну станцію №2 по вул. Миру, 127 за умови забезпечення екологічної безпеки та охорони навколишнього середовища, пожежної безпеки, санітарно-епідеміологічної безпеки, захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій, дотримання нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки, містобудування. Попередньо претенденти зібрали всі необхідні документи та дозволи.


Депутатська допомога
Про надання одноразової адресної матеріальної допомоги незахищеним верствам населення, які опинилися в складних життєвих обставинах, присутнім доповіла Олена Балюк, начальник управління праці та соціального захисту населення. Йдеться про грошову допомогу, яку можуть виділяти депутати міської ради з міського бюджету на ці потреби (як правило, на лікування). Цього разу звернулися дев’ять світловодців, які, надавши необхідні документи, в сумі отримають майже 2500 грн.

Про цивільну оборону міста дбають
Про основні завдання цивільного захисту міста на 2011 рік доповів М. Шалаєвський, начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій. Виконавчий комітет міської ради затвердив план основних заходів цивільного захисту міста на 2011 рік, план комплектування курсів підвищення кваліфікації керівних кадрів навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Кіровоградської області слухачами на 2011 рік.

Світловодському РЕМ не дозволили знищувати дерева
Найбільше емоцій та обурення викликав розгляд листа начальника Світловодського РЕМ ВАТ "Кіровоградобленерго" М. Шевченка, в якому він просить надати дозвіл на знесення сто одного дерева (каштани, шовковиці, клени, липи тощо) під електричною повітряною лінією ПЛ-0,4 кВ по вул. Гагаріна від будинку №21 до вул. Підгірної, по вул. Підгірній від вул. Гагаріна до вул. Єгорова та по вул. Єгорова від вул. Підгірної до вул. Чапаєва.
"Люди нам ніколи не пробачать цього!", — говорили присутні.
"Ми покличемо СТБ, — сказав Юрій Котенко, — хай зроблять репортаж, а потім з’ясуємо, є альтернатива чи немає... Не може бути безвихідної ситуації! Хтось приховує правду і не хоче її говорити, а не всі розбираються у цьому питанні..."


У зв’язку з обговоренням цього питання РЕМ також нагадали, що саме вони знищили радіо. "Спливло" і питання вуличного освітлення, яке було знято під час заміни лінії, але так і не відновлене ніким. Дроти, звісно ж, зняли електрики і передали місту, але зняті вони так, що більше їх експлуатувати неможливо.

Представник районних електромереж В. Гера зауважив:
"Іншого технічного рішення у даній ситуації немає. Каштани посаджені в охоронній зоні лінії. Згідно з нашими правилами та Законом про енергетику в охоронній зоні лінії не повинно бути жодних насаджень, крім новорічних ялинок. Всі повинні пам’ятати: цій лінії 52 роки. Прокладення 1 км лінії коштує 150 тисяч гривень, з міста ми не беремо ні копійки! За такого підходу до вирішення цього питання ми не можемо гарантувати безперебійне постачання електроенергії. Щодо лінії радіо, то, за новими правилами, вони мають бути виключно ізольовані".


К. Рибачук, представник екологічної служби, зауважив:
"РЕМ йде найдешевшим та найлегшим для себе шляхом. Можливо, лінію можна підняти, можливо, розширити на приватні забудови, але псувати обличчя міста у жодному разі не можна".


Після тривалого обговорення члени виконкому вирішили відмовити Світловодському РЕМ ВАТ "Кіровоградобленерго" в наданні дозволу на знесення дерев за вказаними адресами та запропонувати на розгляд виконавчого комітету альтернативне рішення питання щодо заміни повітряної лінії без знесення дерев. Отож, найближчим часом це питання знову обговорюватиметься.

Тетяна ЗИМА.Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top