Четвер, 28 травня 2020
Корисна інформація

Символ 2011 Кролик (Кіт) – що він несе людям?

Символ 2011 Кролик (Кіт) – що він несе людям?Кролик надзвичайно боязкий, але, незважаючи на свою боязкість, він дуже гостинний, цінує домашній затишок і красу. Тому в рік Кролика запрошуйте до себе найдорожчих друзів і самі відвідуйте їх частіше.
Він дипломатичний, тому не варто прагнути показати себе вискочкою в 2011 році, краще спробувати заслужити його повагу, сподобатися йому. Серед позитивних якостей Кролика – невгамовна романтичність і відданість, тому шлюби, укладені в цей рік, обіцяють бути особливо вдалими.


У східних гороскопах сказано, що Кролик – дуже розумний, розвинений в багатьох сферах діяльності, а, отже, він буде протегувати 2011 року всім, хто має відношення до науки, та й просто фахівцям, які вболівають за свою справу.

Але слід пам'ятати, що Кроликові притаманні не лише позитивні якості. Наприклад, він боязкий. Тому багатьом, особливо людям, народженим в рік Кролика, може бути складно приймати цього року відповідальні рішення. Крім того, Кролик занадто педантичний, він не виносить безладу в речах, справах, думках.

Особливо хорошим і вдалим повинен стати рік для людей, які займаються дипломатичною діяльністю. Також це стосується священиків, професорів, людей творчих професій – їм Кролик протегує найбільше.

* * *

Кролик – тварина сімейна, символ плодючості, потомства і спокою. Після 2010 року невгамовного Тигра, прийде час більш спокійного життя. Рік Кролика – для талановитих людей мистецтва, інтелігентних людей. Взагалі, люди, символом яких є Кролик, користуються довірою оточуючих, до них часто вдаються за порадою, консультуються.

Кролик – відкритий знак. У цей рік чекайте безліч дружніх посиденьок. Гарні плоди дадуть спільні поїздки і проведення часу. Рік спонукає до спілкування, постійних комунікацій, переговорів, угод і зустрічей. При цьому конфлікти будуть зведені до мінімуму, адже Кролик – великий дипломат і легко домовиться про все.

* * *

Цього року будь-яка допомога повернеться сторицею і обов'язково окупиться. Краще тримати свої плани і наміри в секреті, щоб ніхто не посмів їх порушити. Про всяк випадок, щоб потім не кусати собі лікті.

* * *

Діти, що народилися цього року, будуть обдарованими і доброзичливими, але легковажними; до того ж, у них уже в ранньому віці проявиться прагнення "гуляти самим по собі" і вони будуть всіляко домагатися незалежності.

* * *

Це рік не стільки дії, скільки роздумів і підготовки до майбутнього. Щоб почати діяти, треба мати якийсь фундамент, який краще всього закласти саме зараз!

У чому зустрічати Новий 2011 рік
Задовго до свята треба продумати своє вбрання, воно повинно відповідати кольорам Кролика. Найбільш відомий білий кролик із червоними або синіми очима, але є також чорні, коричневі, сині або блакитні, чорно-бурі, сріблясті і жовті кролики.

Якщо у вас немає маскарадного костюма кролика чи кота (цей варіант – найкращий), то вдягніть одяг з льону, бавовни, вовни світлих пастельних тонів, хоча допустимі також жовтий, коричневий, сріблястий, бежевий, блакитний і помаранчевий.

Що має бути на святковому столі і як прикрасити будинок
Для того, щоб Кіт з Кроликом вам сприяли, треба стати такими ж добродушними, спокійними, не метушливими. І тоді, падаючи в прямому і переносному сенсі, завжди будете щасливо приземлятися на чотири лапи.

На святковому столі обов'язково повинні бути яблука і просо. Не слід подавати на стіл заячини або кролятини, щоб не будити в Зайці Тигра! Взагалі, краще віддати перевагу стравам вегетаріанським. Побільше усякого зілля, особливо травички – зеленої цибулі, кропу, петрушки, салату.

Стихія 2011 року – Метал, отож, розставте по квартирі металеві прикраси (наприклад, металеві вази або підставки для свічок) і використовуйте красиві металеві столові прилади. Не забудьте придбати фігурки з символом цього року і подарувати їх близьким. Залиште фігурку і собі, поставте її на полицю або прикріпіть до холодильника.

Разом з новорічними подарунками під ялинку варто покласти пучок моркви, щоб порадувати символ 2011 року. А під бій годинника, загадавши заповітне бажання, можна і понявчати (адже за деякими версіями китайського гороскопу це рік Кота).Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top