Понеділок, 10 серпня 2020
Кіровоградщина

Кіровоградську митницю очолив новий керівник

Кіровоградську митницю очолив новий керівник
2 вересня 2010 року заступник голови Держмитслужби України Віктор Бондар представив працівникам Кіровоградської митниці нового керівника — Євгенія Кодіса.


Представляючи його, заступник голови ДМСУ Віктор Бондар відзначив, що основним завданням нового керівника Кіровоградської митниці є прозора робота відомства і максимальне надходження грошей до бюджету.

Довідка. Євгеній Іванович Кодіс народився 27 лютого 1975 року в Твері (Росія). Має вищу військову і юридичну освіту, значний досвід роботи в митних органах. Трудовий шлях почав в 1996 році з Севастопольської митниці, де пропрацював 4 року. Далі — робота в Оперативній і Київській регіональній митницях. Двічі працював в Центральному апараті Державної митної служби України, після чого був запрошений на керівну посаду в Апарат Ради національної безпеки і оборони України. Після РНБО посідав посаду в.о.заступника начальника Західної регіональної митниці — начальника митного поста Краковець. З 2009 року працював начальником податкової міліції Херсона і Вінниці. У Кіровоградську митницю перекладений з посади начальника Дніпропетровської митниці.

Держслужбовець п'ятого рангу, нагороджений нагрудним знаком "Почесний митник України". Одружений, виховує дочку.

Прес-служба Кіровоградської митниціДля того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top