Середа, 03 червня 2020
Релігія

Олег Тарахненко: "Я член партії Христа"

Олег Тарахненко: "Я член партії Христа"Таким розгубленим я ще не бачила настоятеля церкви Петра і Павла, митрофорного протоієрея о.Олега Тарахненка, коли він зателефонував, а потім прийшов до редакції. Що ж примусило священнослужителя звертатися до журналістів за допомогою? До цього часу було навпаки. Ми постійно зверталися до о.Олега з проханнями про пораду, інформацію, співпрацю.
У номері 61-62 газети "Світловодськ вечірній" від 5 серпня міський осередок партії "Батьківщина" (голова Таїсія Гончаренко) оприлюднив список кандидатів у депутати міської ради від цієї політичної сили. З великим подивом о.Олег побачив там своє прізвище.


"Через кілька днів після свята Петра і Павла, яке відбулося 12 липня, до мене дійсно телефонувала Таїсія Гончаренко, повідомила, що вона складає списки кандидатів у депутати від партії "Батьківщина" і запропонувала записати і мене, але я твердо сказав, що не слід цього робити, бо я не вирішую це питання одноосібно, треба спитати благословення у мого керівника – єпископа Олександрійського і Світловодського Антонія. Тим більше, що я впевнений, що на своєму місці я принесу більше користі моїм прихожанам». Але через деякий час вона зателефонувала моїй дружині, повідомивши, що я начебто погодився балотуватися до міської ради від "Батьківщини". Я вимушений був знову переконувати політичного лідера, що не давав згоди, а тим більше не писав ніяких заяв і вважав, що наші, так би мовити, переговори закінчено. Аж ніяк не сподівався побачити своє прізвище в газеті. Сталася прикра помилка?"

Думаємо, що чесній і глибоко порядній людині о.Олегу незрозумілі дії окремих політичних керівників місцевих осередків. Чи не є це спробою збільшити свій електорат за рахунок прихожан відомого священнослужителя? Сподіваємося, не вийде. Принаймні настоятель церкви Петра і Павла таким «комерсантам» від політики не допоможе.

"До мене зверталися з подібними пропозиціями кілька представників різних політичних сил, знаючи, що наш храм потребує реконструкції, а грошей обмаль. Я згоден допомагати чим можу кожному, хто до мене звертається", – розповідає о.Олег, – але я не буду брати участь у виборах від жодної політичної партії. Впевнений, що це мені не зашкодить. Я глибоко вірю, що навколо ідеї реконструкції церкви Петра і Павла об'єднаються хороші, віруючі люди, для яких духовність важливіша за партійні гасла".

Тетяна ДРОЗДОВА,
Богдан ДРОЗДОВ (фото).Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top