У Світловодську розпочали відновлення фонтану на Бульварному узвозі

Каскад фонтанів на Бульварному узвозі — один із символів Світловодська — має шанс повернутися до життя. Роботи з відновлення вже розпочалися.
^ Реклама ^
Ця каскадна гідроспоруда завжди була особливим місцем для містян. Упродовж років були вдалі спроби її запустити — особливо у 2018 році, коли запрацював увесь каскад. Але тривало це недовго. У серпні 2021 року стався обвал гранітного декоративу на опорній стіні чаші фонтану. Як писали тоді наші колеги з «Вечірки», споруда роками не отримувала належного технічного обслуговування. Після обвалу об'єкт законсервували — і відтоді він стоїть без діла.
20 червня за ініціативи секретаря міської ради, виконуючого обов'язки міського голови, Максима Бакуменка відбулося засідання робочої групи. Заступник директора СМКП «ККП» Юрій Роздоба доповів про поточний технічний стан фонтану та окреслив основні питання, які необхідно врахувати під час ремонту. Інспекторка з благоустрою виконавчого комітету Ольга Джеус повідомила на своїй сторінці у фейсбуці про розподіл завдань: директор СМКП «ККП» Роман Шумейко відповідає за демонтаж і перевірку насосних моторів, меценат Олександр Крупа — за ремонт чаші та усунення протікань. Депутат Кіровоградської обласної ради Олег Медяник вже закупив перші матеріали для гідроізоляції.
22 червня роботи розпочалися: демонтовано стару гумову плівку з чаші, проведено прибирання та очищення конструкцій.

Для завершення ремонту потрібна додаткова підтримка небайдужих підприємців і меценатів.
Містяни у коментарях не приховують радості:
20 червня за ініціативи секретаря міської ради, виконуючого обов'язки міського голови, Максима Бакуменка відбулося засідання робочої групи. Заступник директора СМКП «ККП» Юрій Роздоба доповів про поточний технічний стан фонтану та окреслив основні питання, які необхідно врахувати під час ремонту. Інспекторка з благоустрою виконавчого комітету Ольга Джеус повідомила на своїй сторінці у фейсбуці про розподіл завдань: директор СМКП «ККП» Роман Шумейко відповідає за демонтаж і перевірку насосних моторів, меценат Олександр Крупа — за ремонт чаші та усунення протікань. Депутат Кіровоградської обласної ради Олег Медяник вже закупив перші матеріали для гідроізоляції.
22 червня роботи розпочалися: демонтовано стару гумову плівку з чаші, проведено прибирання та очищення конструкцій.

«Відновлення роботи фонтану є важливим кроком у благоустрої міста та створенні комфортних умов для відпочинку мешканців і гостей громади. Роботи виконуватимуться поетапно», — зазначила Ольга Джеус.
Для завершення ремонту потрібна додаткова підтримка небайдужих підприємців і меценатів.
Містяни у коментарях не приховують радості:
«Такого чудового фонтану немає навіть у більших містах. Це візитна картка нашого міста!»
«Для дітей влітку буде де відпочивати».
«Хоч якась радість людям».


















































