^ Реклама ^
ТОП-новини Влада

У Світловодську придбали новий сміттєвоз і готуються оновити контейнери Новина з фото

У Світловодську придбали новий сміттєвоз і готуються оновити контейнери
Рішення про виділення 4 млн 100 тис. грн на придбання комунальної техніки депутати ухвалили на одній із попередніх сесій міської ради. Причина — незадовільний стан існуючого автопарку.

^ Реклама ^

«Частина автопарку СМКП «ККП» перебуває в критичному стані. Це суттєво впливає на якість і регулярність надання послуг із вивезення твердих побутових відходів», — пояснив секретар міської ради Максим Бакуменко.


Придбаний сміттєвоз — модель АТ-4022 на шасі DAYUN CGC1120 з боковим завантаженням. Об'єм бункера становить 12 м3, коефіцієнт ущільнення відходів — 4:1. Обслуговуватиме новий автомобіль СМКП «ККП» — підприємство, відповідальне за вивіз твердих побутових відходів у місті.

Окремо заплановано оновлення контейнерного парку: на закупівлю нових сміттєвих контейнерів передбачено 650 тис. грн.

«Планується оновити значну кількість сміттєвих майданчиків на території міста», — зазначив Максим Бакуменко.


Наразі готується тендерна документація.

Максим Бакуменко також повідомив, що чистоту вулиць після толок підтримуватиме дорожній пилосос — спеціалізована техніка, яка очищує проїжджу частину від сміття та підбордюрних наносів.

Паралельно в громаді тривають роботи з благоустрою до поминального дня 21 квітня.

«Проводиться впорядкування територій міста, а також кладовищ — як у самому Світловодську, так і в селах громади: Павлівці, Миронівці та Озерах», — повідомив секретар ради.


Окрему увагу приділяють зупинкам громадського транспорту поблизу кладовищ.
У Світловодську придбали новий сміттєвоз і готуються оновити контейнери
У Світловодську придбали новий сміттєвоз і готуються оновити контейнери
У Світловодську придбали новий сміттєвоз і готуються оновити контейнери
  • Нравится
  • 1







^ Реклама ^

Top