Неділя, 13 червня 2021
ГЕС Свято

5 грудня – 50 років з дня пуску першого гідроагрегата Кременчуцької ГЕС

5 грудня – 50 років з дня пуску першого гідроагрегата Кременчуцької ГЕСШАНОВНІ КОЛЕГИ!
Введення в експлуатацію Кременчуцької гідроелектростанції стало великою віхою в реалізації комплексної програми по енергетичному та водогосподарському освоєн-ню р. Дніпро. Кременчуцька ГЕС бере участь у покритті пікових навантажень і являється аварійним резервом потужності енергетичної системи України.
Протягом усіх років трудової діяльності колектив Кременчуцької ГЕС забезпечував виконання основного завдання енергетика – виробництво електричної енергії. Одночасно з виконанням завдання по безперебійному постачанню споживачів електроенергією проводиться значна робота по реконструкції обладнання гідроелектростанції. Високий професійний рівень, пошуки нових технологій, самовідданість в праці – це визначальні риси нашого колективу.


В цей святковий день нехай надії і сподівання на краще зігріють Ваші серця, додають мужності продовжувати Вашу нелегку працю. Нехай Ваші роботящі руки і енергія пошуку і надалі будуть взірцями наполегливої праці. В день славного ювілею бажаю колективу подальших творчих успіхів у справах розвитку Кременчуцької ГЕС і компанії ВАТ "Укргідроенерго" та вдосконалення енергетичної галузі України.

Ми віддаємо данину глибокої поваги ветеранам Кременчуцької гідроелектростанції, дякуючи самовідданій праці яких, ГЕС і сьогодні працює на повну потужність та успішно веде технічне переозброєння.

Зичу всьому колективу, всім ветеранам, будівельникам здоров'я міцного на багато років, всіляких гараздів, успіхів у повсякденній роботі, у сім'ях - тепла, у рішеннях - мудрості, у справах - принциповості, оптимізму і витримки. Хай приємним теплом зігріває, повнить Ваші серця і душі гордість від досягнутого, насолода від задуманого, а добробут і злагода назавжди оселяться у Ваших домівках.

З повагою,
Станіслав КУДЛАЙ,
директор Кременчуцької ГЕС.Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
Booking.com

Top