Середа, 05 серпня 2020
Економіка

Є готовність до опалювального сезону!

Є готовність до опалювального сезону!З метою дотримання єдиних положень та вимог щодо підготовки теплових господарств до опалювального сезону, цього року Міністерство палива та енергетики затвердило нові правила. Вимоги, як такі, не змінилися, але процедура занадто ускладнилася. Кажуть, через це у Києві тільки 2% будинків визнані готовими до прийому тепла.
Отже, відтепер кожен власник будинку повинен заздалегідь створити комісію, очолити її, запросити до складу представника теплопостачальника та інспектора щойно створеної Державної житлово-комунальної інспекції, перевірити кожен будинок на відповідність з паспортом і підписати акт.


Як повідомив нам начальник Управління житлово-комунального господарства Володимир Семенов, більшість будинкоутримувачів з цим непростим завданням впоралася. Акти підписали три товариства співвласників багатоповерхових будинків, сім житлово-будівельних кооперативів на чолі з керуючим Віталієм Кравцем. Документально готові до зими ЖЕК №№1, 3 та № 4. Не встигли оглянути будинки, які підпорядковані ЖЕКу №№2, 5, КП «Добробут» і самостійний будинок №35 по вул. Калініна, тому і відповідні документи не підписали.

Є готовність до опалювального сезону!З цього приводу 25 вересня в залі засідань ТОВ «Світловодськопобут» відбувся захід під головуванням Володимира Семенова, на меті якого було підписання акту готовності Світловодського житлового фонду до опалювального сезону. «Задум був правильний, але абсолютно нереальний, – говорить Віталій Кравець. – Що ми комісійно перевірили? Наявність дірок, дверей, вікон, кранів тощо. Але якщо переглянути давно забутий всіма паспорт будинку, то треба було б звернути увагу на те що ми, готуючись до зими, не змінили зношені комунікації, не відремонтували дитячі майданчики, не підготували ковзанки. Все це треба робити, але не за рахунок квартирної плати. Потрібні цільові кошти. Натомість Уряд створив нову Державну інспекцію, витративши мільйони. І тепер підсумок нашої підготовчої роботи до опалювального сезону буде залежати від доброго настрою інспектора».

Таким чином, готуючись до зими, наші комунальники подолали бюрократичні перешкоди і мають право констатувати: «Є готовність до опалювального сезону!».

Тетяна ДРОЗДОВА,
Богдан ДРОЗДОВ (фото).Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top