Субота, 20 липня 2024

^ Реклама ^
СБУ інформує

Російська ракета по «Охматдиту» «вразила саме ту ціль, на яку була запрограмована»

Наявні дані дозволяють однозначно стверджувати, що дитячу лікарню "Охматдит" було уражено за допомогою крилатої ракет повітряного базування Х-101, яка діяла у штатному режимі без впливу засобів ППО та РЕБ.
Російська ракета по «Охматдиту» «вразила саме ту ціль, на яку була запрограмована» На це вказують, насамперед, уламки, знайдені на місці події, які належать саме ракеті Х-101. Існує велика кількість відео- і фотоматеріалів, які зафіксували наявність на місці події саме цих уламків. Всі інші зібрані дані також підтверджують висновок щодо удару по лікарні КР Х-101. Зокрема:
  • характер руйнувань (повністю знищено двоповерховий корпус лікарні, навколишні будівлі мають значні ушкодження) характерний саме для бойової частини Х-101 (400 кг), руйнування в жодному разі не могли бути спричинені ЗРК NASAMS, бойові частини ракет до якої приблизно в 20 разів менш потужні;
  • пропорції, форма та розміри ракети, яка зафіксована на наявних у відкритому доступі відео, повністю відповідають ракеті Х-101, і, навпаки, не характері для ЗКР, у т.ч. до ЗРК NASAMS. Спроби російських пропагандистів порівняти ракету на відео, яка вражає лікарню за кілька сотень метрів, з розмірами будівлі на передньому плані - цинічна і безглузда маніпуляція.
  • траєкторія польоту ракети повністю відповідає характеристикам Х-101 (набір висоти, або "гірка", перед атакою цілі, і атака приблизно під кутом 60 градусів);
  • завдання удару по дитячій лікарні "Охматдит" саме КР авіаційного базування Х-101 зафіксована матеріалами об'єктивного контролю за допомогою радарів.
Ми знаємо, з якого літака було запущено ракету, і з якого літака він злетів. І вже зараз можна стверджувати, що рішення про ураження лікарні було прийнято вищим керівництвом рф.
  • Нравится
  • 0


Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.


Партнери:


Top