Субота, 27 квітня 2024

^ Реклама ^
Спорт

"Дніпровські хвилі" вибороли золото чемпіонату області з волейболу Новина з фото

"Дніпровські хвилі" вибороли золото чемпіонату області з волейболу
9 березня у Бобринці Кропивницького району відбувся чемпіонат Кіровоградської області з волейболу серед дівчат 2009 року народження та молодші.
^ Реклама ^

У змаганнях взяли участь одинадцять команд, три з яких вийшли до фіналу — ДЮСШ ім.Іванова (Олександрівка), "Дніпровські хвилі" (Світловодськ) та "Горгона" (Кропивницький).

За результатами фінальних поєдинків І місце здобула команда "Дніпровські хвилі" (КДЮСШ №1, директор Василь Мороз, тренерка Ірина Горобець). ІІ місце — "Горгона" (Кропивницький, тренер Владислав Валіхновський). ІІІ місце — ДЮСШ ім. Іванова (Олександрівка, тренерка Анна Горобець).

"За результатами жеребкування першу гру фіналу ми зіграли з Олександрівкою і перемогли її з рахунком 3:0, — каже тренерка світловодської команди Ірина Горобець. — Друга гра — з Кропивницьким — була цікавою, але важкою. Першу партію ми легко виграли, другу програвали з рахунком 23:12, але дуже хотіли виграти, тож ми боролися і перемогли з рахунком 26:24.
Хочу відзначити Дарію Орлик, від гри якої я просто у захваті! Вона молодша за своїх суперниць на 3 роки, але грала в основному складі 2009 р.н., і зіграла найкраще. Висловлюю щиру подяку батькам, завдяки яким ми маємо фінансову можливість брати участь у змаганнях. Дякую за довіру і віру у наших дітей!"

Призери змагань були нагороджені кубками, медалями та грамотами Кіровоградської обласної федерації волейболу, Управління молоді та спорту КОДА, Кіровоградського відділення НОК України, а всі учасники отримали солодощі від Бобринецької міської ради.

Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.