Середа, 24 квітня 2024

^ Реклама ^
ТОП-новини Надзвичайні пригоди Корисна інформація

Альтернативні можливості звернень на лінії 101 та 102

Альтернативні можливості звернень на лінії 101 та 102
Для тих, хто залишився без зв’язку, МВС запровадило альтернативні можливості звернень на лінії 101 та 102. Про це заступник Міністра внутрішніх справ України Леонід Тимченко сказав в ефірі всеукраїнського телемарафону "Єдині новини".
^ Реклама ^

"Міністерством внутрішніх справ запроваджено альтернативні можливості, яким чином можна сьогодні звернутися в першу чергу до лінії 101 та 102.  Якщо у абонента є доступ до Wi-Fi, до мережі інтернет, то громадяни можуть звернутися до підрозділів Нацполіції та ДСНС України. Можна зателефонувати, використовуючи месенджери, за номерами відповідно до регіону. Номери телефонів є на офіційному сайті Міністерства mvs.gov.ua, а також на сторінках соціальних мереж МВС. Номер необхідно внести у свою телефонну книгу і після цього зателефонувати через будь-який зручний месенджер", — пояснив Леонід Тимченко.


Також Леонід Тимченко зазначив, що МВС вжило додаткових заходів, щоб населення через відсутність зв’язку було попереджено про повітряні тривоги:

"Якщо говорити про систему оповіщення, найперше необхідно зауважити, що підрозділи системи МВС набули достатньо досвіду під час блекаутів минулої зими. Тому, якщо не буде спрацьовувати система оповіщення, будуть використовуватися алгоритми, які були вже напрацьовані, коли екіпажі патрульної поліції та ДСНС сповіщають про небезпеку через гучномовці"


Крім того, Леонід Тимченко зауважив, що працюють всі "Пункти Незламності", які розгорнуті на території нашої держави. Вони оснащені засобами зв’язку, тому можна прийти до будь-якого пункту, щоб безпосередньо вже там користуватися зв’язком та звернутися за допомогою.

Якщо вам потрібна термінова допомога — зв’язатися з рідними або викликати екстрені служби — зверніться до найближчого управління поліції або пожежно-рятувальної частини.

Резервні номери телефонів Нацполіції та ДСНС у Кіровоградській області з установленими месенджерами:
  • +38 099 097 89 34 (ДСНС);
  • +38 050 744 48 80 (Національна поліція);
  • +38 067 191 10 36 (Національна поліція).

Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
^ Реклама ^
^ Соціальна реклама ^

Партнери:


Top