^ Реклама ^
ТОП-новини Спорт

Вдалі вихідні «Комет» Новина з фото

Вдалі вихідні «Комет»
26 серпня баскетболісти світловодських команд "Комети-1" та "Комети-2" взяли участь у двох змаганнях: чемпіонаті України у Києві та чемпіонаті області у Кропивницькому.
^ Реклама ^

У Києві, на Контрактовій площі, відбувся фінальний етап чемпіонату України з баскетболу 3х3 серед кадетів — команд U-16. На цей турнір вихованці комплексної дитячо-юнацької спортивної школи №1 (директор Василь Мороз, тренер Володимир Лисак) відправилися у такому складі: Іван Власюк, Марк Салтиков, Нікіта Кодак, Олександр Мережа.

За призові місця у фіналі, крім наших, боролися команди "PUSH-TEAM" (Кропивницький), "PUSH-TEAM" (Харків) та "Steel balls". Отримавши поразку від харків’ян з рахунком 21:11, наші "Комети" розпочали боротьбу за бронзу проти "Steel balls" та обіграли їх з рахунком 20:17. Таким чином наші спортсмени посіли третє місце чемпіонату.

Того ж дня у Кропивницькому відбувся чемпіонат області з баскетболу 3х3 серед кадетів (U-16). За чемпіонське звання боролися команди з Кропивницького, Олександрії, Знам’янки, Бобринця, Помічної та Світловодська.

Команда "Комети-2" (виконуючий обов’язки головного тренера Максим Кушнір) до складу якої увійшли Віктор Халявко, Дмитро Фещій, Павло Пачечуєв та Микола Каспров обіграли всіх суперників та здобули звання чемпіонів Кіровоградської області.

Володимир Лисак також поділився з нашим виданням ще однією приємною новиною — його вихованець Олексій Рукас, який грав за команду "Комети" 7 років, підписав контракт з баскетбольною командою "PUSH-TEAM" (м. Київ).

"Дякуємо захисникам України, які міцно тримають фронт і дають нам можливість працювати на благо розвитку молоді", — коментує спортивні події задоволений тренер Володимир Лисак. — Також щиро дякуємо постійному спонсору "Комет" Віктору Михайловичу Королю за підтримку".