^ Реклама ^
Спорт

Урожайний дебют велосипедистів КДЮСШ №1 Новина з фото

Урожайний дебют велосипедистів КДЮСШ №1
19-21 травня у Знам’янці відбулися Всеукраїнські змагання з велоспорту, де вихованці КДЮСШ №1 (директор Василь Мороз, тренер Антон Пустовіт) здобули медалі.
^ Реклама ^

У перший день була коротка розділка, де Анастасія Довганюк здобула золото проїхавши 2,6 км за 4 хв 28 сек.

У другий день були групові гонки. Настя на дистанції 12 км так само здобула золото обігнавши найближчу суперницю на 2 хвилини.

Третій день для наших вихованців був більш результативним. Так в гонці-крітеріум (гонка по очках) до золота Довганюк приєдналась срібна медаль Артема Осадчого, який в попередні дні був 4 та 5. Останній день приніс йому заслужену нагороду.

Додамо, що для всіх вихованців-світловодчан це були перші змагання на шосе, до цього вони брали участь лише в велокросі. Тож, підсумовуючи, вийшов достатньо урожайний дебют.

Також відзначимо Максима Дешевенко, який посів V місце у своїй віковій категорії.

Вітаємо спортсменів з медалями та зичимо їм ще більших здобутків!