Середа, 29 травня 2024

^ Реклама ^
Корисна інформація

«Створюємо простір вашої безпеки»: стартував новий проєкт поліції охорони, який триватиме до 30 червня поточного року

«Створюємо простір вашої безпеки»: стартував новий проєкт поліції охорони, який триватиме до 30 червня поточного року
З початком широкомасштабного вторгнення рф на територію України питання безпеки стало пріоритетним як суспільства, так і безпеки об’єктів всіх форм власності.
^ Реклама ^

Наразі на рівні держави розробляється безпекова Концепція, яка передбачатиме наявність обов’язкової озброєної охорони, насамперед, на об’єктах життєзабезпечення населення. Мова йде про школи, лікарні, ТРЦ, банки, АЗС, культурні заклади тощо.

"Під цілодобовою охороною поліції охорони Кіровоградщини на сьогоднішній день перебуває більше восьми тисяч об’єктів по всій області, з них 4249 осель мешканців нашої області. Для нас завжди на першому місці Ваша захищеність від протиправних посягань, тому ми створюємо простір вашої безпеки та інформуємо населення щодо забезпечення надійного захисту саме завдяки поліції охорони. Понад 70 років ми дбаємо про спокій та безпеку громадян Кіровоградщини! Діємо системно, злагоджено, професійно та відповідально!" — зазначає начальник Управління поліції охорони в Кіровоградській області полковник поліції Володимир Величко.


Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.


Партнери:


Top