Четвер, 18 квітня 2024
Спорт

ФК "Металург" розпочав боротьбу за звання чемпіона України з футзалу Новина з фото

ФК "Металург" розпочав боротьбу за звання чемпіона України з футзалу
4 квітня в Житомирі, на базі спортивного клубу "Динамо", розпочався І етап чемпіоната України з футзалу серед ветеранів 65+, який тривав до 9 квітня.


Світловодська команда ветеранів "Металург", до складу якої увійшли Анатолій Сербин, Олександр Гук, Віктор Бушуєв (Світловодськ), Анатолій Головатенко, Микола Грабовський (Знам’янка), Юрій Негода, Сергій Шаманський, Микола Сухоменюк (Кременчук), представляють Кіровоградщину на цьому чемпіонаті.

Команди поділено на підгрупи за віковою категорію, а ігри проходять за коловою системою. Підгрупа 65+: "Енергія" (Львів), "Комунар" (Харків), "Чорне море" (Одеса), "Десна" (Чернігів), "Рокитне" (Київська область), "Вітрила" (Одеська область), "Базис" (Умань) та "Металург" (Світловодськ).

У першому етапі чемпіонату "Металург" зустрівся з командами "Базис" (3:0), "Вітрила" (0:0) та "Рокитне" (2:0) та заробив 7 очок, тож наразі посідає ІІІ місце у турнірній таблиці чемпіонату.

ІІ етап Чемпіонату України буде проходити 9-11 травня у Житомирі.

Параллельно команди також взяли участь у Х літніх Всеукраїнських іграх ветеранів фізичної культури і спорту пам’яті Миколи Миколайовича Баки з футзалу.

Головним суддею змагань був суддя національної категорії Олександр Король.

У фіналі "Металург" зустрівся з "Комунаром" та на останніх хвилинах матчу поступився харків’янам з рахунком 2:3, здобувши срібну нагороду турніру.
ФК "Металург" розпочав боротьбу за звання чемпіона України з футзалу
ФК "Металург" розпочав боротьбу за звання чемпіона України з футзалу


Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Партнери:


Top