Четвер, 09 квітня 2020
Спорт

Спорт – упляжні маси!

Спорт – упляжні маси!Минулої суботи на Блакитному озері під біло-блакитними прапорами Партії регіонів було проведено турнір з пляжного волейболу.
Змагання, які зорганізувало і провело світловодське управління сім'ї, молоді та спорту, було приурочено до Дня української молоді. Як повідомив головний спеціаліст фізичної культури та спорту цього управління Василь Мороз, "молодіжні" фахівці вирішили застосувати тут нестандартний підхід – команди готувалися на турнір не заздалегідь, а набирались спонтанно – прямо на пляжу.


Спорт – упляжні маси!Тобто, хто хотів – той і грав. Від чого, на переконання солідної кількості вболівальників (з яких – чимала кількість були й гравцями), поєдинки лиш виграли у видовищності й завзятості... Отже, було набрано чотири команди, назви яких придумувалися, також, прямо на спортмайданчику: дві світловодські – 3МФ та "Авангард" і дві – з відпочиваючих на озері кременчужан, які вирішили назвати себе, м'яко кажучи, інтригуюче – "Оцинковка" і "Критка"... За системою "Play OFF" були зіграні чотири гри. 3МФ, не програвши жодної, посіла перше місце. "Авангард" – друге. Кременчуцьким "Критці" і "Оцинковці" довелося задовольнитися третім та четвертим місцями відповідно. На завершення змагань Василь Мороз вручив всім командам Грамоти "молодіжно-спортивно-сімейного" управління та пам'ятні призи від міської організації Партії регіонів.

Віталій АСАУЛЕНКО.Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top