Середа, 24 квітня 2024

^ Реклама ^
Авто

В автотранспорті тепер жодної музики, лише інформація про поїздку Новина з фото

В автотранспорті тепер жодної музики, лише інформація про поїздку
В Україні із 7 жовтня в громадському транспорті водіям заборонено вмикати музику, а також демонструвати фільми. Можна лише озвучувати інформацію про поїздку. Під час нерегулярних перевезень і в таксі таке звучання дозволено, але тільки за згодою всіх пасажирів.
^ Реклама ^

Тепер водіям в громадському транспорті не можна чинити акустичне насильство, а саме відтворювати в салоні автобуса музику, звуки фільмів чи інші звукові сигнали, крім інформації про поїздку. Це передбачено Законом України 2310-IX "Про внесення змін до деяких законів України щодо підтримки національного музичного продукту та обмеження публічного використання музичного продукту держави-агресора".

Закон також забороняє вмикати музику в салоні таксі без згоди всіх пасажирів.

Норми документу поширюються як на міський транспорт, так і на приміські, міжміські, міжнародні маршрути. При цьому дозволяється транслювати звук музики чи фільмів на індивідуальні навушники пасажирів.

Варто знати, що норми закону стосуються і пасажирів: водій має право висадити людей, які вмикали музику (фільми тощо) в салоні.

Крім того, цим же законом із 7 жовтня заборонено публічне відтворення фонограм, відеограм чи кліпів російських співаків. Також забороняється проведення гастрольних заходів, учасниками яких є музичні виконавці, які є громадянами держави-агресора. Виключення стосується лише співаків, які публічно засуджують агресію проти України.

Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
^ Реклама ^
^ Соціальна реклама ^

Партнери:


Top