Середа, 29 травня 2024

^ Реклама ^
ТОП-новини Некролог

У бою за Україну загинув відомий боксер Олег Пишний Новина з фото

У бою за Україну загинув відомий боксер Олег Пишний
Уродженець міста Світловодська, мешканець міста Ужгорода, спортсмен та вірний товариш Олег Пишний добровольцем пішов на фронт 1 березня 2022 року. Служив командиром другого розвідувального взводу 105-го механізованого батальйону, молодшим сержантом. Загинув під час виконання бойового завдання, отримавши тяжкі поранення.
Олег Пишний — відомий боксер, який тренувався у Василя Мороза, а згодом сам став тренером з боксу Світловодської комплексної дитячо-юнацької спортивної школи №1 (КДЮСШ №1). Президент Світловодської міської федерації боксу.

У бою за Україну загинув відомий боксер Олег Пишний

"Олег всебічно підтримував розвиток боксу у Світловодську, надавав фінансову допомогу у придбанні спортивного інвентарю для юних боксерів міста, допомагав з поїздками на змагання", — каже директор КДЮСШ №1 Василь Мороз. — Від імені колективу нашої спортивної школи висловлюю щирі співчуття рідним та близьким Олега. Ми завжди пам’ятатимемо нашого Героя, який віддав життя за нашу свободу!"


У бою за Україну загинув відомий боксер Олег Пишний

"Олег завжди приходив на допомогу друзям. Завжди… Він народився у Світловодську. Навчався у першій та третій школах", — каже товариш Героя, який разом з ним тренувався та здобував спортивний досвід, а нині захисник України Олександр Покора. — У Олега залишився син, дружина, мати. Він назавжди залишиться у наших серцях".


У бою за Україну загинув відомий боксер Олег Пишний

"Я встиг потренуватися під керівництвом Олега, який на той час допомагав проводити тренування Василю Морозу", — каже Олексій Піценко, вихованець, а нині тренер КО ДЮСШ "Спартак" міста Ужгорода. — Для нас — молодшого покоління того часу — Олег багато у чому був прикладом, завжди підтримував хлопців під час тренувань, змагань чи будь-якої життєвої проблеми. Він був справжнім взірцем для нас. До цього часу не можу повірити в те, що сталося. Щирі співчуття близьким і рідним. Олег назавжди залишишся в наших серцях".


У бою за Україну загинув відомий боксер Олег Пишний

"Олег — людина з великої літери. Таких людей сьогодні мало", — каже Олександр Дорошенко, тренер з боксу КДЮСШ №1 Олександр Дорошенко. — Олег чітко усвідомлював сенс поняття "друг". Кажу все це без перебільшення. Він був порядною, справедливою, доброю та розсудливою людиною. На нього завжди можна було покластися у вирішенні будь-якого питання чи проблеми, він ніколи не залишав товариша у біді. Як кажуть у народі, "Бог забирає найкращих". Це саме той випадок і всі, хто знав Олега, підтвердять мої слова".


У бою за Україну загинув відомий боксер Олег Пишний

Прощання з Олегом Пишним відбудеться 27 жовтня, о 13:00, в Ужгороді, біля пам’ятника героям Голодомору (медичний факультет на набережній). Поховають Героя на пагорбі Героїв Слави.

У бою за Україну загинув відомий боксер Олег Пишний


Вічна пам’ять Герою!

P.S. Усім, хто має можливість допомогти фінансово родині Олега, повідомляємо номер картки його дружини: 4627 0551 1004 7817.


Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.


Партнери:


Top