Четвер, 13 червня 2024

^ Реклама ^
ТОП-новини

Власників мототехніки просять не використовувати її під час повітряної тривоги Новина з відео

Власників мототехніки просять не використовувати її під час повітряної тривоги
Це сприятиме покращенню виявлення та знешкодження безпілотників ворога уповноваженими підрозділами оборони.
^ Реклама ^

Про це повідомляє начальниця Олександрійської районної військової адміністрації Ольга Коріненко.

Ворог наносить все більше ударів по об’єктах життєзабезпечення населення та інших цивільних спорудах за допомогою дронів-камікадзе Shahed-136, які за своїми звуковими якостями нагадують роботу мототехніки.

"Власників мототехніки (мотоциклів, квадроциклів, моторолерів, мопедів тощо) прошу не виїжджати та не заводити техніку під час оголошення сигналу "Повітряна тривога". Також прошу не використовувати бензопили, мотокоси та інші інструменти з двигунами внутрішнього згоряння до сигналу "Відбій повітряної тривоги". Це сприятиме покращенню виявлення та знешкодження БПЛА ворога уповноваженими підрозділами оборони", — йдеться у повідомленні.


Ольга Коріненко сподівається на самосвідомість та розуміння зі сторони власників мототехніки, адже від цього залежить наша безпека.

"Звертаю увагу на необхідності під час оголошення сигналу "Повітряна тривога" максимально дотримуватись заходів безпеки, перебувати в укриттях та не виходити на вулиці. Наближаємо Перемогу разом!", — звертається посадовиця.Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.


Партнери:


Top