Четвер, 18 квітня 2024
ТОП-новини Фоторепортаж Некролог

Світловодськ попрощався з Олександром Лозовським Новина з фото

Світловодськ попрощався з Олександром Лозовським

У Світловодськ сьогодні, 20 вересня, назавжди повернувся 36-річний солдат Олександр Лозовський, війна якого закінчилася 16 вересня від важкого поранення, отриманого під час виконання бойового завдання. Громада провела загиблого в останню путь.

О 10:00 на центральній площі міста зібралася рідні, близькі, друзі та інші жителі міста попрощатися із земляком Олександром Лозовським. Після звершення чину похорону художня керівниця міського Палацу культури Марина Салабутіна розповіла про Олександра та оголосила хвилину мовчання. Міський голова Андрій Маліцький подякував від імені громади та від себе особисто воїну за те, що захищав рідну країну. Неможливо без сліз було слухати розмову матері із сином…

 

"Хлопці казали, що помстяться за тебе…"


Поховали світловодця на алеї Слави міського кладовища. Останні слова вдячності колишньому учню загальноосвітньої школи №10 висловила її тодішня директорка Валентина Ковшар.


Олександр Лозовський добровольцем пішов до лав Збройних сил України. Загинув 16 вересня від важкого поранення, отриманого під час виконання бойового завдання на Херсонщині.


Світла пам'ять…

У фоторепортажі обличчя військовослужбовців заблерені задля їхньої безпеки.


Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Партнери:


Top