Понеділок, 08 серпня 2022
Кримінал

Правоохоронці закликають громадян повідомляти їх про наркозлочини

Правоохоронці закликають громадян повідомляти їх про наркозлочини
Повідомити про факти виявлення незаконних посівів маку і конопель та канали надходження наркозасобів до споживачів можна за телефоном гарячої лінії або ж до чат-боту.


Про це повідомляє управління боротьби з наркозлочинністю в Кіровоградській області Департаменту боротьби з наркозлочинністю Національної поліції України.

Правоохоронці повідомляють, що "на території області проводиться комплекс оперативно-профілактичних заходів, спрямованих на виявлення і знищення незаконних посівів маку і конопель, перекриття каналів надходження наркозасобів до споживачів та недопущення витоку в незаконний обіг наркосировини рослинного походження".

Так від початку відпрацювання правоохоронці викрили 59 кримінальних правопорушень за ст. 310 (посів або вирощування снотворного маку чи конопель) Кримінального кодексу України. У рамках проведення за цими фактами досудового розслідування 18 особам вже повідомлено про підозру.

За виявленими адміністративними правопорушеннями складено три протоколи за ст. 106-2 (незаконний посів або вирощування снотворного маку чи конопель) КУпАП.

У результаті вжитих заходів на території області загалом вилучено понад 10 260 нарковмісних рослин.

Отже, що робити, якщо вам стала відома інформація про наркозлочини? Звичайно — звернутися управління боротьби з наркозлочинністю в Кіровоградській області ДБН Нацполіції України.

Як це зробити:
  • зателефонувати за телефоном гарячої лінії: 050 248 85 81;
  • написати до чат-боту у месенджері Телеграм — t.me/AntiDrugKrop_Bot;
  • зателефонувати за номером 102.

Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Партнери:


Top