Середа, 17 липня 2024

^ Реклама ^
ТОП-новини

MRIYA: здолаймо окупантів на інформаційному фронті!

MRIYA: здолаймо окупантів на інформаційному фронті!
Сьогодні всі ми — солдати Перемоги. І поки наші воїни тримають на своїх плечах небо над Україною, здача тих, хто не на передовій, — тримати свою лінію оборони, допомагаючи країні. Кіберполіція закликає українців долучитися до інформаційного фронту, щоб ефективно протидіяти російським окупантам у медіа-просторі.
^ Реклама ^

Платформа MRIYA була розроблена за підтримки волонтерів та Кіберполіції. На сьогодні розроблено і активно використовується декілька дієвих інструментів, які надають можливість протидіяти російській агресії в Інтернет:

Бот "Народний месник"

Сюди ви можете надіслати інформацію про пересування російських військових та їх поплічників, ворожої техніки, виявлених мародерів або ж про знайдені нерозірвані боєприпаси. Отримані дані опрацьовуються модераторами боту та документуються органом Національної поліції України і передаються іншим правоохороним органам на відпрацювання. Ви також можете надати правоохоронцям доступ до власних камер зовнішнього відеоспостереження.
Докладніше: mriya.social/projects/avenger
Приєднатися: t.me/ukraine_avanger_botБот "StopRussia | MRIYA"

Цей бот надає можливість заблокувати фейкові ресурси за допомогою небайдужих громадян. Інформація про такі ресурси попередньо перевіряється модераторами платформи MRIYA на відповідність антиукраїнським поглядам. У розділі "Статистика" відстежується активність як усієї спільноти, так і власної активності щодо надання скарг на ворожі ресурси.
Докладніше: mriya.social/projects/mriya-bot
Приєднатися: t.me/stopdrugsbotКанал "StopRussia | MRIYA"

Спеціально створений канал для небайдужих українців, якім надаються інструкції щодо боротьби на інформаційному фронті.
Докладніше: mriya.social/projects/channel
Долучитися: t.me/stoprussiachannelСервіс "MRIYA Automatic"

Це безкоштовний сервіс, для боротьби з російською пропагандою та донесення правди до якомога більшої кількості людей про війну росії з Україною. Сервіс працює в хмарі і тому не вимагає від вас включеного та активного браузера комп’ютера чи смартфону.
Докладніше, долучитися: mriya.social/autoblock


Гра "Котяцький драйв"

Щоб відволіктися від кібер-завдань, була розроблена драйвова гра-клікер, у якій котики-військові, поліцейські та бійчі тероборони звільняють рідну землю від рашистської навали. Наразі гра доступна для користувачів Android.
Грати: play.google.com/store/apps/details?id=holubovskyi.catsatarms


Офіційний сайт MRIYA — mriya.social

Долучайтеся!
  • Нравится
  • 1


Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.


Партнери:


Top