Понеділок, 08 серпня 2022
Культура

У громадах Кіровоградщини з’являтимуться нові та оновлені пам’ятні знаки Новина з фото

У громадах Кіровоградщини з’являтимуться нові та оновлені пам’ятні знаки
Громади області в умовах воєнного стану продовжують декомунізувати об’єкти радянських часів та реалізовувати нові стритарт-проєкти. Розповідаємо про ті, які стали відомі виданню.


Так, у селищі Олександрівці Кропивницького району ініціативна група жителів селища, серед яких депутатка Анастасія Бурківська у співпраці зі Спілкою учасників АТО та волонтерів Олександрівщини "Нескорені" під керівництвом Віталія Ситника зайнялися оновленням стели на вулиці Незалежності, яка перебуває в доволі занедбаному стані. Активісти пропонують оформити її в національних кольорах з українською символікою. Ескіз розробила Анастасія Бурківська, яка за освітою будівельниця та дизайнерка середовища, фахівці з Кропивницького обрахували вартість майбутніх робіт. Кошти на реалізацію збирають самостійно через соцмережі. За тиждень на рахунок надійшло шість з половиною тисяч гривень.

— Це багато, але недостатньо, оскільки загальна вартість робіт складає близько 60 тисяч гривень, — коментує Анастасія Бурківська. — Ми розуміємо, що зараз безліч питань, які потребують фінансування, але віримо і в наш проєкт, тому продовжуємо роботу з його реалізації.


У громадах Кіровоградщини з’являтимуться нові та оновлені пам’ятні знаки
сел.Олександрівка


У місті Світловодську Олександрійського району до Дня металурга та з нагоди 60-річчя з дня заснування заводу чистих металів ініціативна група у складі колишніх працівників підприємства за власної ініціативи та за власні гроші розробила та створила пам’ятний знак "Пам’яті ЗЧМ", який відкрила у день професійного свята — 17 липня.

МАТЕРІАЛ ЗА ТЕМОЮ: У День металурга у Світловодську відкрили пам’ятний знак з нагоди 60-річчя заводу чистих металів

У громадах Кіровоградщини з’являтимуться нові та оновлені пам’ятні знаки

Робочі групи Гайворонської міської і Смолінської селищної рад відповідно Голованівського та Новоукраїнського районів з нагоди нового свята — Дня Української Державності (28 липня 2022 року) оголосили конкурси творчих ідей на створення об’єктів у стилі стритарту на патріотичну тематику.

У громадах Кіровоградщини з’являтимуться нові та оновлені пам’ятні знаки
Стела біля Смолінського ліцею №1


Отож, роботи з оновлення існуючих та встановлення нових пам’ятних знаків на Кіровоградщині тривають.

Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Партнери:


Top