Понеділок, 08 серпня 2022
Події

У Вільшанці з’явилася артінсталяція

У селищі Вільшанці Голованівського району 18 червня відкрили артінсталяцію "Я люблю Вільшанку". Її створили і встановили місцеві активісти, повідомляють у селищній раді.


Символ селища власноруч створила ініціативна група жителів Вільшанки на чолі з Арменом Мангіяном. Цією роботою вони висловили свою любов до рідного краю, до своєї батьківщини.

Під час заходу Армен Мангіян подякував всім причетним за підтримку ідеї та безпосередню участь у створенні творчого об’єкта.

"Арт-інсталяція "Я люблю Вільшанку"" є своєрідним вираженням почуттів кожного мешканця та гостей Вільшанщини і популяризацією нашого краю", — відзначив секретар селищної ради Сергій Пироженко та подякував від імені жителів громади, селищної ради та її виконавчого комітету небайдужим односельцям за вияв та реалізацію ініціативи. Реалізація заходів подібного роду, а особливо в умовах війни, згуртовує людей та додає впевненості у нашій перемозі.

Після урочистого відкриття відбулася концертна програма за участю юних талантів краю.

Наприкінці заходу в небо злетіли сині й жовті кульки як символ, що все буде Україна, а найменших учасників заходу порадували солодкими гостинцями.
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Партнери:


Top