Четвер, 26 травня 2022
Культура Афіша Світловодська

У Світловодську відкриється мандрівна виставка «На зламі» Афіша

У Світловодську відкриється мандрівна виставка «На зламі»
22 січня, у День Соборності України, у Світловодському міському Палаці культури відбудеться відкриття мандрівної виставки "На зламі". Ця виставка про те, як змінилось життя цивільного населення внаслідок війни на Донбасі. Відкриття о 12:00.


Виставка поєднує особисті історії свідків та постраждалих з інфографікою та статистичними доказами, які показують наскільки глибокі зміни відбулися у структурі суспільства після початку збройного конфлікту на Сході України.

"На зламі" демонструє особисті переживання постраждалих про страх перед війною, злам звичного життя та незаконні ув'язнення на непідконтрольній території України. Виставка звертає увагу глядачів на проблеми адаптації ВПО, демографічні зміни в Донецькій та Луганській областях, відсутність спільного бачення щодо шляхів реінтеграції тимчасово окупованих територій.

"На зламі" – не лише виставка, а й мистецький простір, створений для осмислення теми війни в Україні, впливу збройного конфлікту на цивільне населення.

Із червня 2019 року виставка побувала в понад 20 містах України. Зокрема, демонструвалася в Києві в музеї "Золоті Ворота", Музеї АТО в Дніпрі, у холі Луганської обласної військово-цивільної адміністрації в Сєвєродонецьку, міській раді Житомира, музеях та бібліотеках в Хмельницькому, Кропивницькому, Олександрії, Вінниці, Дружківці, Черкасах, Краматорську.

У Світловодську виставка буде працювати близько місяця, до 20 лютого, з 10 до 18 години, у неділю – до 14.00. Організатори планують проведення організованих екскурсій для молоді міста, внутрішньопереміщених осіб, інших бажаючих.

Презентація та створення виставки "На Зламі" стали можливими у рамках проекту "Уповноваження громадського суспільства для трансформації культури пам’яті – ненасильницькі шляхи вирішення жорстокого минулого Донбасу", що реалізується громадськими організаціями Kurve Wustrow (Німеччина) та Східноукраїнським центром громадських ініціатив (Україна) спільно з ГО "Громадське телебачення Світловодська", Світловодським міським Палацем культури та партнерами за підтримки Федерального уряду Німеччини.


Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
Booking.com

Top