Середа, 26 січня 2022
Влада Економіка

У Світловодську підпишуть меморандум про співпрацю з «Прозорро.Продажі» Новина з фото

Олексій СоболевОлексій Соболев
У середу, 8 грудня директор держпідприємства "Прозорро.Продажі" Олексій Соболев та міський голова Світловодська Андрій Маліцький підпишуть меморандум про співпрацю. Підписання меморандуму відбудеться у будівлі міської ради.


Посилення співпраці між держпідприємством та міською радою Світловодська спрямоване на розбудову в Україні прозорої та ефективної системи реалізації земельних ділянок. Це допоможе місту прозоро та ефективно почати працювати з новим ринком землі.

У рамках співпраці з міською радою експерти держпідприємства ділитимуться знаннями та досвідом щодо особливостей продажу та оренди землі через прозорі аукціони.

Нагадаємо, 5 жовтня набула чинності урядова постанова (№1013), яка запустила ринок оренди та продажу державної та комунальної землі через систему "Прозорро.Продажі". Відповідно до постанови продаж та оренда державної та комунальної землі відбувається виключно через прозорі аукціони на підвищення ціни.

Державна електронна торгова система "Прозорро.Продажі" гарантує безпечність торгів, неможливість втручання в їхній перебіг та рівний доступ кожного учасника до участі в аукціоні.

Пресслужба "Прозорро.Продажі"Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
Booking.com

Top