Середа, 24 квітня 2024

^ Реклама ^
Авто

Механіка чи автомат: у водійських правах українців з'явиться нова відмітка Новина з фото

Механіка чи автомат: у водійських правах українців з'явиться нова відмітка
Починаючи з 28 грудня, у посвідченні водія з’явиться відмітка, яка показуватиме, з якою коробкою передач було складено практичний іспит. Автомат позначатиметься у вигляді коду "78".
^ Реклама ^

Про це повідомила пресслужба МВС.

Якщо у посвідчення внесено код "78", це означає, що його власник має право керувати автомобілями лише з автоматичною коробкою передач.

"З таким документом водії зможуть керувати авто лише з автоматичною коробкою передач, а за її відсутності (при відсутності відмітки, — авт.) — з будь-якою", — пише пресслужба МВС.


Також у посвідченні змінилися позначки, які вказують на обмеження керування транспортом. Раніше вони були у формі піктограм, тепер це коди (як в ЄС). Ідеться про такі категорії обмежень:
  • медичні причини обмежень (окуляри, слухові апарати, протези кінцівок тощо);
  • пристосування транспортного засобу (модифікована трансмісія, пристосована педаль зчеплення, модифіковані гальмівні системи тощо);
  • керування транспортним засобом лише в денні години, тільки без пасажирів, у межах міста/регіону тощо.

Для старих посвідчень нічого не змінюється. А якщо водій складав практичний іспит на автомобілі з механічною коробкою передач, то він зможете керувати транспортним засобом із будь-якою коробкою передач.

Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
^ Реклама ^
^ Соціальна реклама ^

Партнери:


Top