Середа, 26 січня 2022
Реклама

Англійська для стюардес: як покращити знання Рекламний матеріал

Стюардеса — професія, в якій знання англійської практично завжди є обов'язковим, особливо якщо ви плануєте працювати в міжнародних авіакомпаніях. Сучасні школи іноземної пропонують спеціалізовані курси авіаційної англійської, які у поєднанні з самостійним вивченням допоможуть швидше прокачати знання мови.


Вивчення профільної мови включає: розширення словникового запасу тематичною лексикою, поліпшення розмовних навичок, прокачування аудіювання і читання, вміння розбиратися в термінології. Раніше ми розповідали як готуватися до співбесіди англійською для стюардес, сьогодні розглянемо матеріали, які допоможуть покращити іноземну не тільки майбутнім бортпровідницям, а й тим, хто вже працює і хоче вийти на новий рівень.
 

Тематичні ресурси для вивчення англійської для стюардес


Необхідну лексику, професійну термінологію, правила спілкування майбутні стюардеси та стюардеси, що працюють, можуть дізнатися не тільки на вузькопрофільних курсах. Щоб швидше прокачати профільний іноземний та професійні навички, важливо займатися самостійно. Тим більше, що сьогодні для вивчення англійської для стюардес необхідний лише смартфон і хороший доступ в інтернет.

Профільні підручники:
  • English for Aviation (Sue Ellis, Terence Gerighty);
  • Aviation English (H. Emery, A. Roberts);
  • English for Cabin Crew (Terence Gerighty, Shon Davis).
Повністю зануритися в англомовне середовище та одночасно покращити професійні знання допомагає тематичний контент: подкасти, Youtube-ролики, фільми та серіали. З їх допомогою можна поповнити словниковий запас, дізнатися про секрети роботи зарубіжних колег, підготуватися до співбесіди та здачі професійних тестів. Наприклад, дізнатися більше лайфхаків про досвід колег можна з подкаст Betty in the Sky with Suitcase, AvTalk і Airplane Geeks.
 
Англійська для стюардес: як покращити знання
Покращувати англійську для стюардес можна за допомогою різних форматів,
які доступні у вашому смартфоні: фільмів, подкастів, блогів, роликів на Youtube
 
Дізнатися більше про життя стюардес і поповнити словниковий запас, поліпшити сприйняття англійської на слух можна також за допомогою блогів на Youtube: Wonderfully Ale, Kat Nesbitt, Jetting Julia та багатьох інших. Вони не лише розповідають про роботу стюардес, ситуації, з якими вони стикаються щодня, свою підготовку, а й надихають подорожами та ставленням до роботи.

Також надихнутися життям членів екіпажу і заразом покращити англійську можна за переглядом тематичних фільмів та серіалів:
  • Вид зверху краще/View from the Top (2003);
  • Пан Американ/Pan Am (2011);
  • З Лос-Анджелеса до Вегаса/LA to Vegas (2018);
  • Летимо зі мною / Come Fly With Me (2010);
  • Видача багажу / Baggage Claim (2013).
Не забувайте про словники для провідників, в яких можна знайти розшифровку міжнародних термінів і абревіатур, наприклад, у розділі Aviation в Mimi. А на сайті Airodyssey можна знайти не тільки глосарій, а й готові варіанти оголошень для пасажирів на борту літака, тематичні статті та тести.
Booking.com

Top