Середа, 26 січня 2022
Реклама

З чого почати вивчати англійську дітям: прості відповіді на непросте запитання

Усі батьки хочуть своїм дітям лише добра. А тому з ранніх років змушують їх інтенсивно вчитися, у тому числі й англійській мові. Але хіба "примушувати" дитину вчитися – це добро? Дуже сумнівно. Тому ми вирішили розібратися, з чого почати вчити англійську дітям, щоб навчальний процес не перетворився на примус та приносив лише задоволення. Цінні підказки шукайте у статті.


Головне, з чого слід почати вивчати англійську дітям

 
Перший крок до вивчення англійської мови – це використання її у сімейному спілкуванні з дітьми. Наприклад, час від часу кажіть своїй дитині: "А ти знаєш, як англійською мовою сказати слово "парасолька"/"черевики"/"морозиво"?". Потім промовте дитині англійське слово і повторіть кілька разів. Не забувайте згадувати його при кожній нагоді. Так ненав'язливо ви дозволите дітям запам'ятовувати англійські слова та використовувати їх у мові.
 
Що робити далі і з чого почати вивчати англійську дітям, щоб досягти вільного володіння мовою, ми запитали викладачів дитячої мовної школи Green Country, докладніше про яку ви зможете дізнатись тут https://greencountry.com.ua. Викладачі Green Country порадили батькам розпочати з того, щоб розвивати у дітей такі установки:
  • Навчання – це покарання. Якщо записуєте дитину на мовний курс, почніть з представлення курсу як одного зі способів цікавого проведення часу.
  • Розмовляти англійською – це цікаво. Почніть використовувати англійську, щоб секретувати, розмовляти нею від імені іграшок.
  • Англійською можна дивитися мультики та читати казки. Почніть дивитися мультфільми англійською мовою, щоб ваші дошкільнята та школярі звикали до її звучання і сприймали, як щось нормальне, повсякденне, що не потрібно обов'язково вчити.
З чого почати вивчати англійську дітям: прості відповіді на непросте запитання
Почніть процес навчання дитини з перегляду мультфільмів англійською мовою
 
 
Раніше ми вже говорили про те, з чого почати вчити англійську дітям, і наводили приклади відмінних YouTube-каналів з дитячим навчальним контентом. Не забувайте, що навчання має бути багатогранним, а тому його не слід обмежувати лише переглядом відео. Щоб діти і вчили слова, і розуміли особливості граматики, і вчилися писати англійською, рекомендуємо віддати їх на спеціалізовані мовні курси.
 
 

Як вибрати навчальні курси для дітей

 
Першочергово почніть шукати курси, які вчать дітей і розробляють програми для маленьких учнів різного віку. Потім порівняйте знайдені варіанти за такими критеріями:
  • ціна – наскільки вона підходить вашому бюджету і відповідає якості знань, що надаються;
  • відгуки – читайте враження батьків, чиї діти вже навчалися мовним курсом, на різних джерелах, розпитайте своїх знайомих;
  • ваші особисті враження – щоб їх отримати, почніть з особистої розмови з адміністрацією мовної школи, а потім пройдіть разом із дитиною пробне заняття.
Головне, не поспішайте з вибором курсу, на якому навчатимуться ваші діти. Підійдіть до цього завдання з усією відповідальністю!
Booking.com

Top