Понеділок, 18 жовтня 2021
Освіта

Новий директор Світловодського коледжу — Михайло Рудич Новина з фото

Новий директор Світловодського коледжу — Михайло Рудич
Про це рішення повідомила на своїй сторінці дирекція Центральноукраїнського національного технічного університету.


Наказом ректора ЦНТУ, професора Володимира Кропівного на посаду директора відокремленого структурного підрозділу "Світловодський політехнічний фаховий коледж ЦНТУ" на умовах контракту строком на п’ять років із 19 жовтня 2021 року призначений Михайло Рудич.

Прокоментувала подію голова виборчої комісії коледжу, методистка Таїсія Панасюк:

"Нарешті перегони закінчено, і заклад має керівника. Молодого, енергійного. Сподіваємося, що з приходом Михайла Леонідовича відбудуться позитивні зміни, з’являться нові напрями роботи, які відповідатимуть сучасному розвитку освіти. У той же час збережуться традиції, адже, на мою думку, завдяки ним наш коледж зараз успішно конкурує з іншими закладами області".


Нагадаємо, у виборах директора взяло участь три кандидати: викладачка коледжу історії та культурології та практична психологиня коледжу Ольга Кореняк, викладач спеціальних дисциплін коледжу Михайло Рудич, колишній перший заступник голови Великоандрусівської сільської ради Вадим Туманов. (Заступник директора коледжу із навчальної роботи Олександр Гуршал достроково зняв свою кандидатуру).

У другий тур за результатами голосування працівників та студентів коледжу вийшли Михайло Рудич та Ольга Кореняк. Оскільки жоден із кандидатів не набрав 60% голосів, рішення з урахуванням багатьох критеріїв ухвалювала конкурсна комісія ЦНТУ, віддавши перевагу Михайлові Рудичу — 276 балів, Ольга Кореняк отримала 249 балів.Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
Booking.com

Top