Понеділок, 18 жовтня 2021
Відео Події Люди

Вечір пам’яті власівчанки Оксани Анісімової Новина з фото Новина з відео

Вечір пам’яті власівчанки Оксани Анісімової
24 вересня у селищі Власівці Олександрійського району відбувся вечір пам’яті Оксани Анісімової, цього дня їй мало б виповнитися 38 років. Оксана працювала в селищному Будинку культури майже 20 років, сповна віддавалася б улюбленій роботі і сьогодні, якби не жахлива аварія, що сталася під Києвом, після якої Оксана так і не прокинулася. Серце перестало битися 27 вересня 2020 року. Відтоді минув рік.


Згадати життєвий і творчий шлях Оксани прийшли рідні, друзі, колеги з народного аматорського хорового колективу "Дніпровські зорі", Власівської дитячої музичної школи, де Оксана викладала вокал, а також учасники хору церкви Різдва Пресвятої Богородиці.



Оксана Анісімова народилася в родині Віктора Федоровича та Людмили Василівни 24 вересня 1983 року у Кременчуці. Музичним талантом була наділена від батька, який майже 25 років був керівником вокально-інструментального ансамблю "Плеяда" (Кременчук), а від прадіда по батьковій лінії перейняла здібності художника. Із п’яти років Оксана з родиною жила в місті Абакан Красноярського краю, у Власівку родина переїхала у 1992 році. Маючи неабиякий слух і здібності, достроково закінчила музичну школу і в 1998 році вступила до Кіровоградського музичного училища на спеціальність диригент хорового колективу та викладач музики. Через чотири роки стала керівником власівського народного аматорського колективу "Дніпровські зорі", з яким була пліч-о-пліч 18 років. Кожні три роки колектив підтверджував звання народного та займав призові місця на конкурсах. Водночас Оксана навчалася в Кіровоградському інституті регіонального управління та економіки, а згодом в Ялтинській гуманітарно-педагогічній академії за спеціальністю дизайнера.

Вечір пам’яті власівчанки Оксани Анісімової

Співочий голос сопрано також лунав в інших творчих колективах селища, зокрема у жіночому ансамблі "Либідь". Упродовж 17 років Оксана була регентом церкви Різдва Пресвятої Богородиці.

Власівчанка обожнювала художнє мистецтво і написала понад 400 картин лівою рукою, більшість з них розійшлися Україною, адже були бездоганні. Її руками оформлювалися сцени до свят та зала реєстрації шлюбів.

На вечорі пам’яті глядачі переглянули відео та фото презентації з життя і творчості Оксани Анісімової, вкотре почули її голос та побачили усмішку. Поруч з портретом власівчанки глядачі лишали квіти. Батьки вдячні усім, в чиїх думках і серцях живуть спогади про їхню доньку.



Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:




Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
Booking.com

Top