Понеділок, 18 жовтня 2021
ТОП-новини Освіта

Які школи Світловодської громади йдуть на дистанційку? Новина з фото

Які школи Світловодської громади йдуть на дистанційку?
З 23 вересня на дистанційне навчання переходять учні 5-11 класів сіл Павлівка та Озера, селища Власівка, а також школи №9 міста Світловодська.


Про це на офіційній сторінці управління освіти виконавчого комітету Світловодської міської ради повідомила його очільниця Ольга Меркулова.

"Усі інші заклади працюють без змін! Дякую педагогічним працівникам, які свідомо і виважено підійшли до питання вакцинації!
Дошкільнята й початкова школа — очно, середня й старша — дистанційно", — додає посадовиця.


Також з 23 вересня в України набувають чинності обмеження "жовтої" зони, відповідно до яких заклади освіти можуть працювати очно лише за умови вакцинації не менше 80% працівників.

На Кіровоградщині трохи менше половини від загальної кількості шкіл мають провакцинованих 80% працівників та можуть продовжувати роботу очно, інші ж мають перейти на дистанційну форму навчання.

Водночас, враховуючи те, що вихованці садочків, учні початкової школи та спецзакладів потребують безпосереднього контакту з педагогічними працівниками, сьогодні Уряд вніс зміни до постанови. Тепер умова щодо наявності 80% вакцинованого персоналу не поширюватиметься на заклади дошкільної освіти, спеціальні заклади загальної середньої освіти, 1-4 класи ЗНЗ. Вони продовжуватимуть працювати в очному форматі з дотриманням протиепідемічних норм.Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
Booking.com

Top