Четвер, 23 вересня 2021
Реклама

СЕО Cosmolot у Львові розповів про перспективи азартних ігор в Україні

СЕО Cosmolot у Львові розповів про перспективи азартних ігор в Україні
Великий джазовий фестиваль Leopolis Jazz Fest відбувся у Львові. Це перше проведення міжнародного музичного події з початку пандемії коронавірусу в Україні та світі. Подивитися виступи понад тридцять різноманітних колективів зібралися тисячі глядачів.


Крім музичної частини, на фестивалі також проводилися і інші активності: різні майстер-класи, яскраві івенти, круті перфоманси і публічні виступи.

До одного з них була прикута особлива увага публіки. В якості спікера на ньому виступив Сергій Потапов - підприємець, засновник онлайн-платформи азартних ігор Cosmolot. Нагадаємо, цей майданчик перший отримав офіційний дозвіл на здійснення своєї діяльності на українському гемблінговом ринку після його легалізації в 2020 році.

Що стосується самого Потапова, то раніше він працював в сфері IT, відвідав багато країн, однією з яких була Великобританія. Саме в цьому регіоні, на думку бізнесмена, гемблінг-індустрія працює максимально ефективно і навіть є частиною національного колориту. Побачене спонукало Сергія до покупки прав на бренд Космолот і запуск власної азартного майданчика.

Виступ Потапова стосувався актуальних питань для українського ринку, який поки ще перебуває в стадії свого становлення і зростання:
  • принципи відповідальної гри;
  • взаємодія між операторами і державою;
  • вплив гемблінга на економіку та інші сфери життя країни.

У доповіді взяв участь Авинаш Пімента - продакт-директор Космолот, який відомий завдяки своєму багаторічному досвіду роботи в різних гемблінгових проектах. Він навів кілька прикладів того, як європейські країни змогли налагодити процеси функціонування азартних ігор і впровадили принципи відповідального ставлення до них з боку операторів.

За його словами, в Великобританії профільна асоціація Industry Group for Responsible Gambling блокує доступ до ігор неповнолітнім, а також громадянам, які страждають на лудоманію. У Швеції введені обмеження на рекламу азартних ігор. А громадяни Данії можуть грати тільки в певний час, самостійно встановлюючи собі ліміти на відвідування гемблінгових сайтів.

Сергій Потапов додав, що розвиток індустрії азартних ігор також може стати відмінним поштовхом для зростання української економіки, а також таких напрямків, як маркетинг, IT, веб-дизайн, віртуальна реальність, Фінтех.

Всі ці галузі будуть зростати в міру збільшення гемблінгового ринку, що згодом призведе до створення нових робочих місць для фахівців:
  • програмістів;
  • тестувальників;
  • маркетологів;
  • IТ-архітекторів;
  • SEO-оптимізаторів.

Потапов відзначив, що розвиток індустрії азартних ігор може прискорити вдосконалення платіжних систем на українському ринку. Але для цього необхідно виконати величезну роботу. Наприклад, потрібно автоматизувати технічні процеси для підвищення продуктивності праці, реалізувати технологію фіксації фактів шахрайства Fraud Management і т.д.

Підводячи підсумки, Сергій Потапов відзначив, що при правильному підході з боку держави легальний ринок азартних ігор може істотно прискорити розвиток як економіки України, так і інших важливих для країни галузей.

Детальніше про Cosmolot на Leopolis Jazz читайте в джерелі.Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:

Booking.com

Top