Вівторок, 03 серпня 2021
Реклама

Різновиди та переваги використання металевих стелажів Рекламний матеріал

Різновиди та переваги використання металевих стелажів
У складських приміщеннях необхідно використовувати надійні системи зберігання, якими є металеві стелажі. Вони гарантують не тільки цілісність товарів, але й безпечну їх експлуатацію, що забезпечується завдяки стійкості до деформацій та підвищеним показниками максимального навантаження.


Які види бувають

Використання відповідних видів систем зберігання залежить від специфіки діяльності підприємства або організації. Однак це не єдина умова, за якою вибирається металевий стелаж https://forstor.ua/ua/ca-stellazhi/metallicheskie-stellazhy/ в складське приміщення. При цьому важливо враховувати його розміри, навантаження, матеріали виготовлення й захисту, а також наявність додаткових пристосувань. Розрізняють такі основні різновиди металевих стелажів:
  1. Поличні — оснащені горизонтальними поверхнями з дерева або сталі, на яких розміщується вантаж.
  2. Фронтальні — призначені для зберігання піддонів (палет), що завантажуються на полиці конструкції з лицьового боку.
  3. Набивні — також призначені для зберігання палет з однотипними товарами, які завантажуються збоку, що дозволяє економити простір у приміщенні.
  4. Консольні — системи спеціального призначення, на яких можна розміщувати нестандартні за габаритами вантажі.


Всі види стелажів для зберігання піддонів вимагають застосування спеціальної вантажопідіймальної техніки.


Переваги застосування

Кожен тип стелажів має відповідні переваги, але головна їх відмінність — великий експлуатаційний ресурс. Системи не схильні до корозії, служать досить довго, тому не мають конкурентів.

Різновиди та переваги використання металевих стелажівДля того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:

Booking.com

Top